Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Svářeč i na ŽL až 330 Kč/hod.

Práce vhodná také pro cizince (včetně uprchlíků z Ukrajiny)
Lokalita Kopřivnice
Firma Markmont, s.r.o.
Hrubá mzda 42.000 – 70.000 Kč

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku.

Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

O nás

Společnost Markmont s.r.o. se sídlem Bořivojova 878/35 Praha 3 – Žižkov PSČ 130 00 je soukromá společnost, která vznikla v roce 2007 a zabývá se se zaměstnáváním pracovníků na jednotlivých smluvních střediscích.Společnost se svými zkušenostmi a detailní znalostí českého trhu práce našla zaměstnání stovkám spokojených uchazečů o zaměstnání.

Náplň práce:

  • stehování a svařování dílů
  • čtení výkresové dokumentaci
  • práce ve třisměnném provozu

Požadujeme:

  • svářečský průkaz ČSN EN ISO 9606- 135 ( státní zkouška)
  • jeřábnický a vazačský průkaz pouze výhodou
  • znalost čtení ve výkresech
  • manuální zručnost a praxe v oboru svářeče

Nabízíme:

  • Práci na HPP či ŽL
  • Dlouhodobou spolupráci ve stabilním podniku
  • Možnost přesčasů
  • Možnost ubytování zdarma
  • Možnost záloh
  • Příspěvek na dopravu

Směny: Tři směnný provoz

Hodinová mzda:

  • na HPP až 250,-/hod.
  • na ŽL až 330,-/hod.

Nástup IHNED

V případě zájmu volejte či pište na tel: zobrazit tel. číslo nebo zasílejte své životopisy na email : e-mail přes odpovědní formulář