Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jednoduchá práce ve výrobě, až 29.000 Kč/m, bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hodonín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 21.500 – 29.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Chcete dělat jednoduchou práci ve stabilní firmě, kde budete mít možnost dobrovolných, štědře placených přesčasů, příspěvek na dopravu a mnoho dalšího? Přidejte se do fajn kolektivu firmy, která je jedním z předních světových dodavatelů. Nejedná se o pásovou výrobu. Není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme! V případě zájmu máme i pozice ve výrobě jen na jednu směnu či pozici zámečníka na dvě směny přímo do kmenového stavu společnosti! Nástup je možný ihned! A co bude vaším úkolem? - jednoduché kompletování kabelů - práce na vlastním stroji, ne u pásu Místo výkonu práce: Mikulov (zajištěn svoz z Břeclavi, Hodonína i Znojma na všechny směny), Břeclav nebo Lanžhot Nabízíme: - zajímavou mzdu až 29.000 Kč dle šikovnosti a směn - dobře placené dobrovolné přesčasy - prémie dle výkonu - zajištěné svozy z Hodonína, Břeclavi a Znojma - v případě zájmu práci jen na jednu směnu v Lanžhotu - příspěvek na dojíždění či ubytování - prac. dobu 7,5 h denně - dotované závodní stravování (obědy, večeře, noční večeře) a nepřetržitě fungující kantýnu. - týden dovolené navíc (není celozávodní letní dovolená) - pracovní oděvy - sta­bil­ní za­měst­nání v mod­erním výrob­ním závodě a mnoho dalšího Požadujeme: - ochotu pracovat ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu (prac. doba: 6:00 - 14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) - v případě zájmu však máme i pozici ve výrobě jen na jednu (Lanžhot) či dvě směny (Břeclav)

  • Hodonín
  • Pokorny industries s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 18. dubna
  • Břeclav
  • Walstead Moraviapress s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
včerejší
  • Břeclav
  • 22 000 – 24 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 19. dubna
  • Tábor
  • BRISK Tábor a.s.
  • 15 200 – 17 000 Kč
Zveřejněno: 3. března
  • Horka nad Moravou
  • PaperTubes-cz, s.r.o.
  • 21 000 – 22 000 Kč
  • Kunštát
  • RONYTRANS, s.r.o.
  • od 22 200 Kč
Zveřejněno: 4. března
  • Kyjov, Hodonín
  • AGROS farmy morava s.r.o.
  • 20 000 – 40 000 Kč
  • Hamry, Klatovy
  • Euro Project BETA s.r.o., člen koncernu
  • od 24 000 Kč

Pokorny industries s.r.o., Zdravé stravování s.r.o., LISI AUTOMOTIVE FORM a.s., METALL Kyjov, spol. s r.o., ALBA - METAL, spol. s r.o., Walstead Moraviapress s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., INCOT PLASTIC s.r.o., BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., ROSSO STEEL, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Čalouník / Čalounice, Krejčí / Švadlena, Obsluha strojů, Popelář / Popelářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Vedoucí týmu / Team leader, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Hodonín, Strážnice, Čejč, Kyjov, okres Hodonín, Ladná, Břeclav, Podivín, Brumovice, okres Břeclav, Veselí nad Moravou, Zaječí

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

AJ bonus bonusy Břeclav den dění doba dovolená Hodonín IT Lanžhot Mikulov místo možnost náplň práce nové oděv oděvy pozice práce pracovní praxe přesčas přesčasy příspěvek směny společnost společnosti stabilní stravování týden týden dovolené navíc Týn ubytování výkon zámečník dobro dovolené firmy kolektiv kov místo výkonu práce náplň navíc placené placený PR prémie případ stav stroj úkol závod