Volné místo ve firmě Delirest Services s.r.o.

Pokladní/účetní do restaurace Appetera

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha  Břevnov, Praha
Zadavatel Delirest services s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Gastronomie a pohostinství, Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Základní

O nás

Delirest services s.r.o.

Vášeň k jídlu nás spojuje již od roku 1991, dělá z nás mistry ve svém oboru a stále nás to baví. Díky skvělým lidem vykonáváme svou práci poctivě a s úsměvem. Naším cílem je spokojenost zákazníků i zaměstnanců.

Co od Vás očekáváme:

Do naší nově otevřené restaurace APPETERA hledáme nové kolegyně/kolegy na pozici POKLADNÍ/ÚČETNÍ.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • obsluha pokladny, evidence účetních dokladů
  • jednoduché účetní operace, denní a měsíční uzávěrky

POŽADUJEME:

  • základní znalost práce na PC
  • preciznost a spolehlivost

NABÍZÍME:

  • dlouhodobý pracovní poměr u silného zaměstnavatele
  • zvýhodněné stravování
  • po roce příspěvek na penz. připojištění
  • práci na HPP na dobu neurčitou
  • výplatu vždy nejpozději k 5.v měsíci
  • pracovní doba: krátký/ dlouhý týden včetně víkendů
  • příplatky za víkendy
  • odborná školení
  • možnost profesního růstu

V případě zájmu o některou z pozic volejte, prosím, pana Jandu na tel.: zobrazit tel. číslo .

  • Smíchov, Praha
  • the italians wine food a.s.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
včerejší
Nutně vás hledají
  • Malá Strana, Praha
  • McDonald`s ČR spol. s r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Občerstvení na pracovišti
dnešní
  • Praha
  • EVROPA realitní kancelář
  • 60 000 – 120 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
včerejší

the italians wine food a.s., Infinite X Prague s.r.o., HOBRA - Školník s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., VLNIKA s.r.o., BHG Princ s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Dej si šodó s.r.o., Areklama s.r.o., LESS MESS STORAGE s.r.o., EVROPA realitní kancelář, AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., CHOBOLA s.r.o., TAXTORRO s.r.o., K2 moto s.r.o., Mateřská škola Juarézova, příspěvková organizace, Delirest services s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., LOXIA Architectes Ingenierie s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., B & M Gastro, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., LPP Czech Republic, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., CentralWork s.r.o., Věra Pietrasová, Spojka Events s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Česká spořitelna, a.s., JISTU recruitment s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., TEDi obchodní s.r.o., EAGLE FITNESS s.r.o., Pizza Hut, Nefrito laboratories, s.r.o., JLV, a.s., TESCOMA s.r.o., ROSSMANN, spol. s r.o., Eco Face s.r.o., DECATHLON z.s., mBlue Czech, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Školní jídelna, Praha 10, Vršovická 1429/68, příspěvková organizace, ELFETEX, spol. s r.o., Kongresové centrum Praha, a.s., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., Košík.cz s.r.o., HalfPrice, Globus ČR, v.o.s., Belok, s.r.o., H&B Group s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., PIZZA COMPANY s.r.o., PetCenter CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Someliér /Someliérka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Florista / Floristka, Zahradník / Zahradnice, Dekoratér / Dekoratérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Praha 5 - Smíchov, Praha 1 - Nové Město, Praha 1 - Staré Město, Praha 6 - Dejvice, Praha 4 - Michle, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 10 - Hostivař, Praha 10 - Záběhlice, Praha 4 - Braník, Praha 6 - Bubeneč, Praha 6 - Suchdol, Praha 1 - Malá Strana, Praha 1 - Hradčany, Praha 5 - Stodůlky, Praha 10 - Strašnice, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Krč, Praha 5 - Jinonice, Praha 9 - Hloubětín, Praha 6 - Vokovice, Praha 10 - Vršovice, Praha 6 - Ruzyně, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 5 - Lipence, Praha 4 - Nusle, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 8 - Libeň

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Bor den doba EU evidence hledám IT měsíc možnost na dobu neurčitou náplň práce nové plat pojištění pokladní práce pracovní pracovní doba pracovní poměr příplatky připojištění příspěvek restaurace růst stravování školení týden účetní víkend zaměstnavatel znalost dny kolegyně měsíční na dobu náplň obsluha odbor odborná operace PC poměr PR profesní případ