Referent/Ka Logistiky

Lokalita Jablonec nad Nisou
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Horčičková, zobrazit tel. číslo

Baví Vás logistika?

Rádi komunikujete?

Pokud ano, hledáme právě Vás!

Aktuálně hledáme novou posilu do oddělení dispozice pro našeho automotive klienta se sídlem v Jablonci nad Nisou.

Popis pozice:

  • péče o svěřené portfolio zákazníků, denní komunikace telefonicky i přes email
  • tvorba expedičních dokumentů
  • spolupráce s dalšími odděleními (nákup, kvalita, sklad)
  • zpracování odvolávek od zákazníků

Profil kandidáta:

Jako ideální kandidát byste měl/a mít zkušenosti z obdobné administrativní pozice nejlépe z automotive prostředí. Komunikace v angličtině by pro Vás neměla být problém a znalost jiného cizího jazyka pro Vás bude jen plus. Hledáme akční a komunikativní osobnost, které ale nevadí občasné papírování a práce v interních systémech.

Nabízíme:

Na oplátku Vám můžeme nabídnout finanční ohodnocení v závislosti na Vašich zkušenostech, týden dovolené navíc, 13. a 14. plat, věrnostní bonus, příspěvek na stravování, Multisport kartu a další řadu skvělých benefitů.

Zaujala Vás nabídka a rádi byste se o ní dozvěděli více? Zašlete mi Váš životopis přes odpovědní formulář! :-)

Máte zájem o tuto nabídku?