Práce v HR I BEZ PRAXE!-lze i zkrácený úvazek

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Děčín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 18.000 – 23.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Jsi komunikativní a baví Tě práce s lidmi? Chceš získat praxi v HR?
  • INDEX NOSLUŠ s.r.o. hledá pro svou pobočku nové kolegy/kolegyně. Práce u nás je zajímavá a různorodá, rozhodně nečekej žádnou nudu. Je potřeba pohybovat se mezi pobočkami v Jílovém a v Boleticích, takže určitě potřebujeme aktivního řidiče. Jinak ale není potřeba žádná praxe, vše Tě rádi naučíme. Je možné pracovat na plný, ale i zkrácený úvazek (minimálně 30 hodin/týden).

Místo výkonu práce: Jílové u Děčína a Boletice nad Labem

  • denní komunikace s uchazeči a zaměstnanci
  • příprava mzdových podkladů
  • obsazovaní zaměstnanců na jednotlivé zakázky
  • komunikace s klienty
  • práce s interními PC systémy
  • reportování vedení společnosti
  • pravidelná účast na poradách a školeních

Nabízíme:

  • práci pro jednu z největších personálních agentur v ČR
  • možnost práce na zkrácený úvazek (minimálně 30hod/týden, Po-Pá)
  • profesní růst a rozvoj
  • důkladné zaškolení
  • odpovídající a zajímavé mzdové ohodnocení – tvořené fixní a variabilní částí (variabilní je proměnná dle Vaší šikovnosti a výkonů)
  • velmi přátelské prostředí
  • mnoho příjemných zaměstnaneckých benefitů navyšujících se dle délky trvání pracovního poměru (např. stravenky, až 6 týdnů dovolené, firemní rekreační apartmán a mnoho dalšího)

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • odolnost vůči stresu, zodpovědnost, spolehlivost
  • příjemné vystupování, komunikativnost, vstřícnost
  • velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office)