Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

PROJEKTANT - kreativní práce, lze i bez praxe

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Trutnov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 35.000 – 50.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Baví tě elektrotechnika, elektronika, silnoproud či slaboproud? Rád vymýšlíš nová řešení, máš rád různorodost? Máš minimálně středoškolské vzdělání v oboru elektro? Pokud ANO, hledáme právě Tebe! Do našeho týmu přijmeme posilu(y) na pozici projektant. Není potřeba žádná praxe, vše Tě rádi naučíme. Podmínkou je u nás vzdělání v oboru elektro a chuť dál se rozvíjet a učit. Nabízíme zajímavou mzdu a celou řadu benefitů. Místo výkonu práce: Krakonošovo náměstí 127, Trutnov A co bude náplní Tvojí práce? - projektování elektro instalací (slaboproud, silnoproud) - realizace vybraných projektů - jednání s investorem - spolupráce s realizačním týmem Nabízíme: - zajímavé mzdové ohodnocení - 5 týdnů dovolené - sick days - flexibilní pracovní doba - kvalitní zaškolení - možnost práce na home office - možnost kariérního růstu - nástup možný ihned nebo dle domluvy Požadujeme: - minimálně středoškolské vzdělání v oboru elektro - tvůrčí myšlení - znalost kreslících nástrojů CAD - týmový hráč - VÝHODOU oprávnění dle vyhlášky 50/1978 Sb.

  • Vlachovice, Zlín
  • Obec Vlachovice
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. července
  • Brno
  • InfoTel, spol. s r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 19. srpna

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

AJ benefit Bor doba elektro elektrotechnik flexibilní hledám hodnocení home office HR investor IT místo možnost náplň práce nová Office ohodnocení práce pracovní pracovní doba praxe růst sick day spolupráce školení technik Trutnov výkon vzdělání znalost CAD dovolené elektronika jednání kariérní kreativní kvalitní místo výkonu práce možnost kariérního růstu myšlení mzdové náplň nástroj obor oprávnění PR projekt projektová projektování řešení stroj technika tým