PROJEKTANT - kreativní práce, lze i bez praxe

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Trutnov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 35.000 – 50.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Baví tě elektrotechnika, elektronika, silnoproud či slaboproud? Rád vymýšlíš nová řešení, máš rád různorodost? Máš minimálně středoškolské vzdělání v oboru elektro? Pokud ANO, hledáme právě Tebe!
  • Do našeho týmu přijmeme posilu(y) na pozici projektant. Není potřeba žádná praxe, vše Tě rádi naučíme. Podmínkou je u nás vzdělání v oboru elektro a chuť dál se rozvíjet a učit. Nabízíme zajímavou mzdu a celou řadu benefitů.

Místo výkonu práce: Krakonošovo náměstí 127, Trutnov

A co bude náplní Tvojí práce?

  • projektování elektro instalací (slaboproud, silnoproud)
  • realizace vybraných projektů
  • jednání s investorem
  • spolupráce s realizačním týmem

Nabízíme:

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • flexibilní pracovní doba
  • kvalitní zaškolení
  • možnost práce na home office
  • možnost kariérního růstu
  • nástup možný ihned nebo dle domluvy

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání v oboru elektro
  • tvůrčí myšlení
  • znalost kreslících nástrojů CAD
  • týmový hráč
  • VÝHODOU oprávnění dle vyhlášky 50/1978 Sb.