Obsluha CNC v nábytkářské výrobě

Lokalita Chotíkov
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Vojtěch Dítě, zobrazit tel. číslo

Pro ryze českou, nábytkářskou firmu, která se zabývá výrobou designových produktů, hledáme posilu do výroby, se zkušenostmi s ovládáním CNC strojů. Práce je ve dvousměnném provozu. Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy.

Popis pozice:

  • Ovládání CNC strojů ve výrobě nábytku a kuchyní (frézy a vrtačky)
  • Údržba a kontrola strojů
  • Kontrola hotových dílů
  • Dodržování technologických postupů
  • Pracovní doba 6:00 - 14:30, 14:30 - 23:00

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti na CNC strojích (i ze strojírenství)
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme:

  • Velmi zajímavá mzda na základě zkušeností a výkonu
  • Závodní stravování - dovoz z restaurace, z poloviny hrazené firmou
  • Bonusové finanční ohodnocení během roku
  • Občerstvení na pracovišti zdarma
  • Velmi často zaměstnanecké dny (různé pochutiny, chlebíčky atd.)
  • Vybavení pracovními pomůckami a kvalitním, moderním nářadím
  • Dlouhodobý pracovní vztah

Máte zájem o tuto nabídku?