Volné místo ve firmě Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Zámečník

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Choceň
Firma Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Zámečník / Zámečnice
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 33.000 Kč

O nás

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte stabilní zaměstnání se skvělými pracovnními podmínkami, bonusy a benefity? Je pro Vás důležitá zajímavá pracovní náplň, skvělý kolektiv a přátelské prostředí? Pak pro Vás máme jedinečnou příležitost!

Pro mezinárodní, stabilní a neustále rostoucí společnost švýcarského koncernu hledáme pracovníka na pozici ZÁMEČNÍK.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Řešení poruch strojů ve výrobě.
  • Provádění pravidelné údržby.
  • Zabezpečení spolehlivého chodu strojů/výrobních linek.
  • Účast na vylepšování a modernizaci strojů.

Co Vám za to nabídneme?

  • Zajímavé pracovní ohodnocení.
  • Práce v moderní a stabilní společnosti, působící na českém i mezinárodním trhu.
  • Jistota a férové jednání ze strany kolegů i managementu.
  • Skvělý tým kolegů i vedení.
  • Práce v moderní společnosti s profesionálním zázemím.
  • Maximální možnost seberealizace a kariérního růstu.
  • Školící a rozvojové kurzy.
  • 25 dní dovolené.
  • Příspěvek na závodní stravování.
  • Příspěvek na penzijní pojištění.
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i Vaší rodinu.
  • Odměny za životní jubilea a odpracované roky.
  • Sportovní a firemní akce, team building.
  • Speciální příplatky za práci ve vícesměnném provozu.
  • Bezplatná autobusová doprava.

Jak si Vás ideálně představujeme?

  • SOU technického směru
  • Ochota pracovat ve vícesměnném provozu.
  • Praxe v oboru výhodou/nikoliv ppodmínkou.
  • Svářecí průkaz TIG, CO2 – výhodou, nikoliv podmínkou.

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Do 24h se Vám ozveme. Těšíme se na spolupráci!

  • Hrochův Týnec
  • NIKA Logistics a.s.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 25. března
  • Lanškroun
  • Schaeffler Production CZ s.r.o.
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
včerejší
  • Pardubický kraj
  • Michaela Jirsová
Zveřejněno: 20. července
  • Blansko
  • Tereza Bečková
Zveřejněno: 11. prosince
  • Beroun
  • Veronika Pejchová
Zveřejněno: 28. dubna

Schaeffler Production CZ s.r.o., ŠTĚPÁNEK, spol. s r.o., Ammann Czech Republic s.r.o., JMB Aircraft s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., COMPOSITE COMPONENTS a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, SH Job Partners s.r.o., RKO GROUP a.s., Manuvia Job s.r.o., TVARMETAL s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., TTV spedice spol. s r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., PHATEC s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., AUTOROZVODY s.r.o., Bühler CZ s.r.o., NIKA Logistics a.s., Amikov job, s.r.o., fortell s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Kovoobráběčství Josef Pavlas s.r.o., P Steel s.r.o., peform Chrudim s.r.o., PERFO LINEA a.s., U2K s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., TVAR výrobní družstvo Pardubice, NAPA TRUCKS spol. s r. o., Věra Pietrasová, RONAL CR s.r.o., LZ STAVBY A DEMOLICE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Modelář / Modelářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Rozpočtář / Rozpočtářka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Operátor / operátorka chemické výroby, Specialista / specialistka kvality, Metrolog

Svitavy, Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou, Nové Město nad Metují, Choceň, Přelouč, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí, Kostelec nad Orlicí, Litomyšl, Rychnov nad Kněžnou, Holice, Dolní Roveň, Česká Třebová, Týniště nad Orlicí, Žamberk, Letohrad, Solnice, Hrochův Týnec, Chrast, okres Chrudim, Opatov, okres Svitavy, Lanškroun, Slatiňany, Chrudim, Pardubice

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

AJ akce auto benefit benefity bonus bonusy Bor den dění EU hledám hodnocení IT kurz kurzy management mezinárodní mobil mobilní tarif mobilní tarify možnost nabídka náplň práce odměny ohodnocení pec plat pojištění práce pracovní pracovník praxe prostředí příplatky příspěvek rozvoj růst SOU společnost společnosti sport stabilní stravování tarif tarify vedení zámečník zaměstnání životopis bezplatná české doprava dovolené firemní jednání kariérní kolektiv mobilní náplň národní obor oprava pečení penzijní penzijní pojištění podmínka PR pracovní náplň přátelské přátelské prostředí příležitost rok speciální stav stroj technické trh tým výrobní závod životní