Hledáme lidem práci Manpower

Skladník-Technik Mladá Boleslav

Lokalita Mladá Boleslav
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chcete se stát součástí společnosti která je lídrem v segmentu pronájmu stavební mechanizace a zařízení v České republice i v celé Evropě? Pro našeho klienta v Mladé Bolelsavi hledáme nového kolegu přímo do kmenového stavu.

Popis pozice:

Co bude Vaším úkolem?

Identifikovat potřeby zákazníků a doporučovat profesionální řešení.
Kontrola funkčnosti a správnosti vydávané/vrácené zapůjčené mechanizace a strojů na základě zakázky.
Zodpovědnost za sklad mechanizace na dané pobočce.
Zajištění hlavních skladových procesů (příjem/výdej, evidence, skladování, inventura).
Vyřízení příslušné dokumentace se zákazníkem, i ve skladovém systému.
Příležitostné výjezdy k zákazníkovi.
Kvalitní zákaznický servis.
Dodržování bezpečnosti práce.

Profil kandidáta:

Co by jste měl/a umět?

Aktivní komunikace a přístup ke svěřeným úkolům.
Týmová spolupráce i schopnost samostatné práce.
Zvládnutí nastavení si priorit.
Zodpovědnost a spolehlivost.
Chuť zdokonalovat se.
Profesionální přístup k zákazníkům.
Fyzická zdatnost je podmínkou!

Nutná odbornost:

Vzdělání SOU technického směru.
Prokazatelné zkušenosti s vedením skladu a manipulací se stavební mechanizací (samostatnost).
Znalost MS OFFICE na uživatelské úrovni.
Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič.
VZV výhodou.

Nabízíme:

Co nabízíme:

Zázemí stabilní firmy, která hradí své závazky včas.
Rozmanitou práci, při které budete převážně v terénu.
Budete součástí profesionálního týmu.
Využití kvalitního servisního zázemí.
Technické znalosti Vám pomůžeme rozvíjet (pravidelná odborná školení).
Kvalitní ohodnocení vs. kvalitně odvedená práce.
Bohatý balíček benefitů.

 MZDA: 32.000-Kč btto/měsíc - mzda bude přehodnocena u kandidátů dle zkušeností a praxe na obdobné pozici.

  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 27. března
  • Kněžmost
  • Manpower
Zveřejněno: 10. dubna

HOFMANN WIZARD s.r.o., Futurum personal s.r.o., DISPONERO s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Šmídl s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Plastiform s.r.o., M.Preymesser logistika, spol. s r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., Česká pošta, s.p., HYGOTREND, s.r.o., HR Direct s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., ONTEX CZ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., TOPTRADE, spol. s r. o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., Dřevoobchod Doležal s.r.o., KONTRSVAR Servis s.r.o., AVTOSLAV s.r.o., BUSYJOB s.r.o., STPA CZ s.r.o., Vanber s.r.o., Ewals Cargo Care Trucking spol. s r.o., kroupa spedition s.r.o., LONDON AUTOMOTIVE, s.r.o., Adient Czech Republic s.r.o., ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o., Faurecia Emissions Control Technologies, Mladá Boleslav, s.r.o., OPUS MAX PLUS s.r.o., SAPE AUTOMOTIVE, s.r.o., Dnistrom s.r.o., LEOKONT EU s.r.o., ALPHAMAX s.r.o., TRANSCENTRUM automotive logistics a.s., PROLOGIS Bohemia s.r.o., PERSO - MB s.r.o., eLED Design s.r.o., Magna Exteriors (Nymburk) s.r.o., Zemědělská společnost Plazy spol. s r.o., Sylva Bičíková, Kinger Logistic s.r.o., Družstvo HORDBUDSTAV, Zemědělská výroba Heřmanský s.r.o., AUTRONIC, s.r.o., Podkováň s. r. o., Jiří Tošovský, s.r.o., Agrodružstvo Katusice, AgroVation Kněžmost k.s., Družstvo Cementářů, družstvo, RP Climbing s. r. o., A-DOPRAVA s.r.o., ETRK, s.r.o., Domov pod lípou, poskytovatel sociálních služeb, Premisa CZ s.r.o., Toril Invest, a.s., SITEKOM s.r.o., SPECIAL TRANSPORT Dušan Suško, spol. s r.o., PASCUAL POLABÍ s.r.o., Milan Sucharda - AUTODOPRAVA s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Strojvedoucí, Závozník / Závoznice, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Operátor / operátorka výroby, Úředník / Úřednice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Mladá Boleslav, Celá ČR, Kosmonosy, Řepov, Dobrovice, Benátky nad Jizerou, Hlavenec, Turnov, Nymburk, Starý Vestec, Čelákovice, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Bradlec, Plazy, Bukovno, Semčice, Kováň, Brodce, Katusice, Kněžmost, Zdětín, okres Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Lipník, okres Mladá Boleslav, Dolní Bousov, Milovice, okres Nymburk, Příšovice, Lysá nad Labem, Přepeře, okres Semily

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

AJ benefit bezpečnost Boleslav Bor den dodržování dokumentace evidence hlavní hledám hodnocení HR IT kandidát komunikace měsíc Mladá Boleslav Most mzda náplň práce nové odpovědnost Office ohodnocení pozice práce praxe řízení samostatnost sklad SOU společnost společnosti spolupráce stabilní školení technik vedení výjezd výjezdy vzdělání zkušenosti znalost znalosti dané dokument firmy kontrola kov kvalitní náplň odbor odborná PR proces procesů profi příležitost přístup rok řešení řidič servis schopnost součást stav stavební stroj systém technické tým úkol uživatel zákaznický servis zákazník zkušenost