Práce: Operátor/ka výroby automotive lakovna - Mošnov (Svozová doprava)

lokalita: Mošnov zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti výroby a distribuce automotive plastů, hledáme pracovníky na pozici pracovník v automobilovém průmyslu – oddělení lakovna.

Nabízíme Vám dlouhodobou práci v perspektivní společnosti. Možnost přechodu do kmenového stavu společnosti.

Popis pozice:

  • obsluha výrobních strojů na oddělení lakovny – robotizovaná výroba
  • manipulace s výrobky
  • úprava dílů před a po lakování
  • práce vhodná pro muže i ženy

Místo výkonu práce: Mošnov – zajištěna dotovaná svozová doprava na trasách:
Bílovec – Sedlnice – Mošnov
Bílovec – Nový Jičín – Mošnov
Bílovec – Ostrava – Mošnov

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • zázemí stabilní firmy s velkým výrobním potenciálem
  • dlouhodobou spolupráci
  • zajímavé finanční ohodnocení příplatky v nadstandardní výši

základní plat 13.700 Kč příplatky dle zákoníku práce, nadstandardní příplatek za víkend ve výši 25 % ze základního platu,

  • po zkušební době měsíční mzda 14.700 Kč/měsíc příplatek lakovna 500 Kč/měsíc, nárok na měsíční výkonnostní prémie až 30% ze základního platu stravenky v hodnotě 70 Kč
  • po zapracování mzda až 18.000 Kč/měsíc
  • přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • proplacení vstupní zdravotní prohlídky
  • možnost přechodu do kmenového stavu společnosti

Požadujeme:

  • manuální zručnost a spolehlivost
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu po-pá, střídání po týdnu (ranní,odpolední,noční)
  • zodpovědný přístup k práci

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Mošnov

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.