Volné místo ve firmě Delirest Services s.r.o.

Pracovník/ce Do Občerstvení V Obchodním Centru

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Znojmo
Zadavatel Delirest services s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Obchod, nákup a prodej zboží, Služby, umění a kultura
Min. vzdělání Základní
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Delirest services s.r.o.

Vášeň k jídlu nás spojuje již od roku 1991, dělá z nás mistry ve svém oboru a stále nás to baví. Díky skvělým lidem vykonáváme svou práci poctivě a s úsměvem. Naším cílem je spokojenost zákazníků i zaměstnanců.

Co od Vás očekáváme:

Do občerstvení v obchodním centru ve Znojmě (ul. Brněnská) hledáme novou kolegyni/kolegu do našeho týmu.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • výroba a příprava pokrmů studené kuchyně (saláty, obložené pečivo – bagety, chlebíčky)
  • obsluha zákazníků a prodej sortimentu za barem
  • práce na pokladně

KOHO HLEDÁME:

  • usměvavého kolegu, který se chce učit nové věci
  • baví tě komunikovat s lidmi
  • chceš být součástí týmu, který se na Tebe může spolehnout a Ty na něj
  • praxi v oboru vítáme

NABÍZÍME:

  • možnost práce na HPP i DPČ, vhodné i jako studentská brigáda
  • dlouhodobý pracovní poměr u silného zaměstnavatele s 25 letou tradicí
  • zajímavou a různorodou práci s lidmi
  • menší tým prima kolegů
  • práce na ranní a odpolední směny (i víkendy) – střídání dle domluvy
  • zvýhodněné stravování
  • po roce příspěvek na penzijní pojištění

V případě zájmu o tuto pozici kontaktujte vedoucí kavárny na tel. č. zobrazit tel. číslo .

  • Znojmo
  • DS DUMA s.r.o.
  • 60 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. dubna
  • Znojmo
  • Správa nemovitostí města Znojma,…
  • od 21 750 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Chvalovice, Znojmo
  • KARÁT SPA s.r.o.
  • od 19 500 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 9. dubna
  • Mladá Boleslav
  • AG.WORK s.r.o.
  • 2 500 – 5 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 22. června
  • Kvasiny
  • 27 000 – 31 000 Kč
  • Hradec Králové
  • FORCE TRADE s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

AJ Bor brigáda den DPČ hledám IT možnost náplň práce nové občerstvení obchodní pojištění práce pracovní pracovní poměr pracovník příspěvek směny SOU stravování vedoucí vhodné víkend výroba zaměstnavatel bar kavárny kontakt kov náplň obchod obor obsluha obsluha zákazníků pečivo penzijní penzijní pojištění poměr PR prodej případ příprava součást student tým zákazník