Volné místo ve firmě SIMIX GROUP s.r.o.

Vedoucí údržby - Drážďany (M/Ž)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Německo   Zobrazit na mapě
Firma SIMIX GROUP s.r.o.
Kategorie Management, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Vedoucí týmu / Team leader
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 150.000 Kč
Kontakt Náborové Centrum, zobrazit tel. číslo

O nás

SIMIX GROUP s.r.o.

Skupina SIMIX GROUP vznikla postupným spojováním malých a středních firem, kdy každá z nich se specializuje na poskytování různých služeb v oblasti poradenství, lidských zdrojů a podpory výroby a logisticky u zákazníků. Díky tomuto propojení skvěle rozumíme českému, slovenskému a německému pracovnímu trhu a jsme schopni pokrýt svými službami jakoukoliv lokalitu v uvedených zemích. Již více než 27 let dáváme lidem práci, která má smysl.

Pro našeho velmi úspěšného a stále expandujícího německého zákazníka s dlouholetou tradicí na trhu, kterým je výrobní společnost vlastnící 45 výrobních závodů a s více než 20 000 zaměstnanci po celém světě, hledáme pro jeho moderní závod v Drážďanech (600 zaměstnanců) nového kolegu na pozici: Vedoucí údržby

Požadujeme

Úspěšně dokončené strojírenské studium nebo srovnatelná kvalifikace
Několikaletá pracovní zkušenost v oblasti údržby ve výrobním podniku
Zkušenosti s vedením zaměstnanců
Znalosti moderních konceptů údržby (CBM - Condition Based Maintenance, TPM - Total Productive Maintenance)
Dobré analytické schopnosti, strukturovaný a samostatný způsob práce
Aktivní znalost němčiny  (alespoň  na úrovni B1)

Nabídka

Náročnou, zodpovědnou a pestrou práci s možností uplatnění vlastní iniciativy
Příjemné pracovní prostředí a přátelské vztahy
Kvalitní zaškolení na míru v místě pracoviště
Atraktivní mzdové ohodnocení
Firemní vzdělávací programy
Možnost dalšího kariérního postupu
Ubytování zdarma
Bezplatné jazykové kurzy
Příspěvky na dovolenou a vánoční bonusy
Měsíční prémie za docházku
Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti zdarma
25 – 30 dnů dovolené (dle odpracovaných let)
Bezplatné parkování a firemní lékař
Další zaměstnanecké benefity dle jednotlivých pozic

Pracovní náplň

Vývoj a realizace strategie údržby pro stroje a výrobní linky
Preventivní údržba pro minimalizaci neočekávaných výpadků
Sledování nových technologií na optimalizaci procesů a zvýšení efektivity
Rozpočtování a správa zdrojů pro údržbu
Vedení týmu a koordinace interních a externích odborníků na údržbu
Zajištění bezpečnostních standardů a školení zaměstnanců
Dokumentace údržbových prací a reporty pro vedení společnosti
Analýza dat týkajících se doby oprav a prostojů, s cílem identifikace příčin a slabých míst

Podpoříme Vás ve všech administrativních záležitostech, jako je například registrace u zdravotní pojišťovny, žádost o daňové identifikační číslo apod.

Pomůžeme Vám s hledáním bydlení.

Doprovodíme Vás na osobní pohovor a po celou dobu zkušební lhůty s Vámi zůstáváme v kontaktu.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Přehledně: zaměstnanecké akcie

Jeden ze žádaných benefitů - zaměstnanecké akcie - nemá v České republice zatím oporu v zákonech. Pokud vám zaměstnavatel nabídne možnost odkupu akcií společnosti za zvýhodněnou cenu, musíte odvést daň i pojištění z částky, která je rozdílem mezi zvýhodněnou cenou pro zaměstnance a cenou obvyklou na trhu.

administrativní AJ analýza benefit benefity bezpečnost bonus bonusy Bor cíle daň den dokumentace event hledám hodnocení interní IT kurz kurzy kvalifikace Most možnost nabídka NDA nové občerstvení ohodnocení OZP parkování plat podnik pohovor pojišťovny postup práce pracoviště pracovní pracovní prostředí práva prostředí příklad příspěvek registrace sledování společnost společnosti správa strategie stravování studium školení ubytování uplatnění vedení vedoucí vztahy zaměstnanců zaměstnanec zdarma zdravotní zkušenosti znalost znalosti žádost bezplatné cíl daňové dar doby dokument dovolené externí firemní jazyk kariérní kontakt koordinace kov kvalitní lékař lhůty linky měsíční mzdové na pracovišti náplň německé oblast oblasti odbor osobní PR pracovní náplň prémie proces procesů program programy prostoj přátelské příjemné příjemné pracovní prostředí příspěvky report schopnost schopnosti standard stroj technolog trh tým údržba vedení týmu výrobní výše vztah zákazník zaměstnanci zaměstnanecké zaměstnanecké benefity závod zdroj zkušební zkušenost zvýšení