SPĚCHÁ! Poradce pro finanční plánování (i absolventi ) - OLOMOUC

Lokalita Olomouc
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme posilu! Do svého týmu uvítám toho, kdo je ochoten se dlouhodobě vzdělávat a klient je u něj na prvním místě.

Popis pozice:

  • Poskytovat našim klientům odborné konzultace v oblasti osobních a rodinných financí, správy majetku, investic či financování
  • Pomáhat plnit individuální potřeby a požadavky klientů prostřednictvím našich produktů a služeb
  • S klienty budete moci jednat i na dálku jak z pobočky tak z pohodlí domova

Profil kandidáta:

  • Vzdělání min. SŠ s maturitou
  • Potěší nás, pokud jste již dříve působili v bankovnictví, obchodu nebo zákaznických službách (pro občanský segment), praxe ale není podmínkou!
  • Výborné komunikační dovednosti, baví Vás hledat to nejvhodnější řešení, obchodní talent
  • Máte chuť se neustále učit v rámci produktů a certifikací
  • Profesionální vystupování

Nabízíme:

  • Máme bezvadný tým, kdesi vzájemně pomáháme a vycházíme vstříc
  • Možnost práce z domova minimálně 1x týdně
  • 30 dnů placeného volna
  • Benefity převyšující 50 000 Kč ročně a mnoho dalšího představíme na pohovoru