Projektový manažer/Stavbyvedoucí

Lokalita Klatovy
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro českou, stavební společnost se silnou tradicí v Plzeňském regionu hledáme člověka se alespoň pětiletou zkušeností s vedením staveb a komunikací se zákazníkem.

Popis pozice:

  • Budete mít odpovědnost za organizaci, řízení a koordinaci stavebních prací a dalších činností včetně subdodavatelů
  • Rozhodování o zahájení a ukončení stavebních prací bude na vás
  • Budete pravidelně vyhodnovovat průběh těchto prací a sledovat čerpání rozpočtu pro stavbu
  • Evidence všech stavebních prací ve stavebním deníku je samozřejmostí
  • Budete zodpovídat za dodržování BOZP na svěřených stavbách
  • Bude na vás také určování pořadí stavebních prací
  • Přebírání stavebních výrobků, zjišťování jejich vhodnosti a určování jejich umístění na stavbě bude také na vás
  • Budete se účastnit výběrových řízení v rámci získávání nových zakázek
  • Budete komunikovat se zákazníky v rámci realizace staveb

Profil kandidáta:

  • Musíte mít minimálně středoškolské vzdělání stavebního zaměření
  • Měl byste mít alespoň 5 let zkušeností s řízením staveb
  • Měl byste mít autorizaci ČKAIT - pozemní stavby a nebo jí být ochotný získat (firma vám s tím samozřejmě pomůže)
  • ŘP sk. B
  • Dobré organizační a vyjednávací schopnosti
  • Angličtina na mírně pokročilé úrovni nebo vyšší

Nabízíme:

  • Velmi zajímavá základní mzda 35.000 - 40.000Kč
  • Měsíční bonus 25% ze základní mzdy
  • Kvartální bonusy 75% ze základní mzdy
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Možnost získat autorizaci ČKAIT - pozemní stavby, pokud jí nemáte
  • Hrazené jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Služebník počítač a telefon

Pokud vás pozice zaujala, nebojte se zareagovat a přiložit váš aktuální životopis.