MANAŽER pro maloobchodní síť prodejen

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Olomouc
Firma ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 35.000 – 50.000 Kč

Vyznáte se v mobilních telefonech a jste technicky zdatný? Máte zkušenosti s vedením zaměstnancům? Máte obchodního ducha? Právě teď hledáme nového kolegu, který by řídil a a staral se o naše tři prodejny.

Náplň práce:

  • Péče o 3 pobočky prodejen mobilních telefonů – spolupráce s prodejnami, kontrola zaměstnanců a řešení problematických situací
  • Řízení menšího týmu lidí
  • Organizace a vedení porad
  • Příprava podkladů pro mzdy, stanovování odměn zaměstnanců
  • Nastavování obchodních plánů, kontrola targetů
  • Oslovování nových dodavatelů a hledání nových partnerů
  • Objednávání zboží
  • Denní report a komunikace s jednatelem firmy

Požadujeme:

  • Výborné komunikační schopnosti
  • Zkušenosti s vedením týmu a motivací pracovníků
  • Orientaci na výkon a schopnost nést zodpovědnost za celkové výsledky
  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • Schopnost zvládat stresové situace s chladnou hlavou
  • Samostatný a zodpovědný přístup k práci
  • Velmi dobrou znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Mzdové ohodnocení 35.000Kč až 50.000Kč
  • Služební notebook, mobilní telefon, automobil
  • Možnost dlouhodobé spolupráce a možnost kariérního růstu
  • Nástup možný ihned

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář

Máte zájem o tuto nabídku?