Pracovník rezervační kanceláře

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Karlovy Vary
Firma Richmond a.s.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 26.000 – 34.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme nového kolegu/kolegyni

Nabízíme:

  • Mzda: 26 000 – 34 000/měsíc
  • Práce na plný úvazek/ Práce na zkrácený úvazek

Benefity:

  • bonusy/prémie
  • závodní stravován
  • vzdělávací kurzy, školení
  • týden dovolené navíc nad rámec zákoníku práce
  • příjemné pracovní prostředí

Co budete dělat?

  • budete zpracovávat rezervace od cestovních kanceláří a individuálních klientů v českém, německém, anglickém a ruském jazyce
  • zpracovávat zálohové faktury a předplatby hostů
  • vést dokumentaci k jednotlivým rezervacím a stornům.
  • komunikovat s klienty telefonicky a písemně
  • řešit jejich požadavky a případné stížnosti

Koho hledáme?

  • hledáme sympatickou osobu, která zvládá komunikovat ve třech světových jazycíc
  • má dobré vystupování a která pracuje přesně a zvládne nárazovou zátěž
  • zvládá práci na počítači
  • zkušenosti s rezervačním systémem HORES jsou výhodou
  • požadované vzdělání – středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • požadované jazyky: čeština (výborná), němčina (středně pokročilá), angličtina (středně pokročilá), ruština (středně pokročilá)

Kdo jsem?

parkhotel Richmond 4*Superior, lázeňský hotel s více jak 170– tradicí
Richmond a.s., Karlovy Vary
Slovenská 567/3, K. Vary