Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Seřizovač/ka - Český Krumlov - náborový příspěvek 50 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Český Krumlov
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 26.000 – 35.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Pro našeho klienta, světového výrobce dekorativní kosmetiky, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Seřizovač - třísměnný provoz.

Náplň práce:

  • zodpovídá za seřízení stroje dle předepsaných technologických parametrů
  • předává stroj v provozuschopném stavu operátorovi výroby
  • zodpovídá za správné nastavení a seřízení stroje
  • ovládá řídící systém strojů
  • identifikuje poruchy nástrojů a jejich příčiny
  • odstraňuje menší závady a provádí drobnou údržbu

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ nebo SOU v oboru strojním nebo elektro
  • možnost pracovat ve třísměnném provozu
  • dobrý zdravotní stav
  • manuální zručnost
  • smysl pro práci v týmu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 50 000 Kč náborový příspěvek
  • 13. plat
  • 14. plat (50 % základní mzdy)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu (podle dojezdové vzdálenosti)
  • dotované stravování v naší vlastní závodní restauraci (výběr "zdravého" menu, salátů a specialit)
  • kafetérii 3 000 - 12 000 Kč ročně (příspěvek na volnočasové aktivity dle vlastního výběru)
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • pravidelné odborné vzdělávání
  • 7,5hodinovou pracovní dobu
  • věrnostní bonusy (příspěvky za odpracované roky)
  • zaměstnanecké balíčky (např. vitamínový, školní psací potřeby, kosmetický, vánoční, narozeninový)
  • firemní akce
  • práce je vhodná i pro absolventy

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Firemní akce Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Homole
  • STAVOKLIMA s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 15. dubna
  • Homole
  • 35 000 – 51 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 12. dubna
  • České Budějovice
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Zveřejněno: 17. dubna
  • Trhové Sviny

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Schwan Cosmetics CR, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., SH Job Partners s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., AC Jobs, s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., HS AUTO s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Dopravní podnik města České Budějovice, a.s., MK správní společnost s.r.o., C & C engineering s.r.o., GW JIHOTRANS a.s., Inovan CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Manažer / manažerka logistiky, Specialista / specialistka logistiky, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční kontroling, Účetní, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodník / Obchodnice, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Klempíř / Klempířka, Mistr / Mistrová, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Svářečský inženýr / inženýrka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Manažer / manažerka prodeje, Finanční specialista / specialistka, Shift leader / Vedoucí směny

Český Krumlov, Kaplice, Homole, České Budějovice, Trhové Sviny, Zliv

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Trainee program – první práce pro absolventy

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

absolvent akce bonus bonusy Bor Český Krumlov den elektro hledám IT kandidát Krumlov možnost mzdy nábor náplň práce operátor pec penzijní připojištění plat pojištění práce pracovní připojištění příspěvek řízení SOU stravování vhodná vhodné volno vzdělávání zaměstnanec zdravotní zdravotní stav Zruč životní pojištění dovolené firemní náborový náplň nástroj obor odbor odborné penzijní PR příspěvky rok stav stroj systém školní technolog tým výběr výroby zaměstnanecké závod zdravé životní