Volné místo ve firmě Lead - Project Advices s.r.o.

Operátor/ka výroby - HPP 32-39tis.

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Operátor / operátorka chemické výroby
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 32.000 – 39.000 Kč

O nás

Lead - Project Advices s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna, působící také v rámci náboru na severní Moravě a středních Čechách. Zaměřením realizace v oblasti automobilového průmyslu, logistiky, výroby včetně náboru specialistů / TPH pozic s přesahem do TOP managementu a vývoje. Nabídka práce na zkrácený úvazek i HPP dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou náboru po celou dobu kandidáta do nástupu ke konkrétnímu zaměstnavateli.

Pro novou rozvíjející společnost, která se zabývá výrobou dílů pro automobilový průmysl hledáme vhodné kandidáty na operátorské pozice. Jedná se o dodavatele litých a obráběných automobilových podvozků. Ostravský závod je klíčovým dodavatelem hliníkových odlitků pro zákazníky BMW, Porsche, Jaguár, Nissan, Renault, Audi a Ford. Díly patří k bezpečnostním částem automobilu, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Operátor / Operátorka výroby – slévárna / obrobna

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenost práce ve výrobní společnosti nutná.
  • Zkušenost s prací na slévárně či jako obsluha CNC strojů výhodou.
  • Práce ve třísměnném provoze (obrobna) nebo v nepřetržitém provoze, 12h směny v režimu krátky/dlouhý týden (slévárna).
  • Spolehlivost a pracovitost

Náplň práce:

  • Obsluha různých výrobních zařízení na obrobně či slévárně.
  • Při prohlídce pracoviště s Vámi projdeme úseky, na kterých hledáme nové zaměstnance a dle Vašeho zájmu a našich potřeb Vám nabídneme tu nejvhodnější pracovní pozici.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástup přímo do kmene společnosti.
  • Celková mzda od 32.000 CZK výše (reálně je možné dosáhnout 37.000 CZK HM po zkušební době 3 měsíců v nepřetržitém provoze)
  • Nástupní mzda OD 160,- CZK/hod, v případě zkušených operátorů od 170,-CZK/hod.
  • Nástupní mzda se po zkušební době navyšuje o 15,-CZK/hod, v přepočtu si vyděláte o 2.500,-CZK navíc.
  • Příspěvek za práci v nepřetržitém provozu 5.000 CZK.
  • Práce přesčas + 50% z hodinové sazby.
  • AKCE!!!! pro operátory obrobny – za každou odpracovanou směnu navíc získáte bonus + 2 500 CZK ke mzdě !!!
  • Kvartální odměna ve výši 3.000 – 7.000 CZK
  • Příspěvek na dopravné ve výši 500 – 4000 CZK /měsíc individuálně dle vzdálenosti do zaměstnání
  • Stravenky 150CZK / den, za 12h směny Vám náleží 2x stravenky
  • Benefit karta na volnočasové aktivity + 1000 CZK / měsíčně
  • Příspěvek na penzijní připojištění + 1000 CZK / měsíc
  • 25 dní dovolené
  • 2 dny (sick days – nemoc / nachlazení)

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • do 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Ostrava
  • 110 Kč / hod
  • Hranice, Přerov
  • Skanska
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 14. srpna
  • Staré Město, Uherské Hradiště
  • Skanska
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Plzeň
  • Skanska
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kafetérie

Autocentrum Ostrava s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Etimos Human s.r.o., PRAGA-Automotive s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Markmont, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Pragolematik s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., EBG plastics CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Elektrikář / Elektrikářka

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

akce auto automobil benefit bezpečnost bonus CZK den hledám IT kandidát měsíc mobil mzda náplň práce nemoc nové operátor penzijní připojištění pojištění pozice práce pracoviště pracovní přesčas připojištění příspěvek režim řízení sick day směny společnost společnosti stravenky týden vhodné volno zaměstnání automobilový průmysl díl dny dovolené karta kov náplň navíc obsluha odměna penzijní PR průmysl případ stroj výrobní výroby výše zákazník závod zkušební zkušenost