Láká tě kariéra v bankovnictví? šance pro juniory i seniory! OLOMOUC

Lokalita Olomouc
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Renáta Kolárová, zobrazit tel. číslo

Šance pro zkušené Osobní bankéře/ky se zkušenostmi z banky.
Místo máme i na divizi pro kandidáty, kteří nepůsobili v bankovnictví, ale mají obchodního ducha a umí navazovat a rozvíjet dlouhodobé vztahy tak, aby se stali partnerem, na kterého se mohou naši klienti spolehnout.
Tak přijďte nastartovat kariéru k nám.

Popis pozice:

– Poskytovat našim klientům odborné konzultace v oblasti osobních a rodinných financí, správy majetku, investic či financování
– Postaráte se o příchozí klientelu na pobočce
– Pomáhat plnit individuální potřeby a požadavky klientů prostřednictvím našich produktů a služeb
– S klienty budete moci jednat i na dálku jak z pobočky tak z pohodlí domova

Profil kandidáta:

– Vzdělání min. SŠ s maturitou
– Potěší nás, pokud jste již dříve působili v bankovnictví, obchodu nebo zákaznických službách (pro občanský segment)
– Zkušenosti z banky pro segment V.I.P. movitou klientelu, jsou nutností min. 2-3 roky praxe
– Výborné komunikační dovednosti, baví Vás hledat to nejvhodnější řešení, obchodní talent
– Máte chuť se neustále učit v rámci produktů a certifikací
– Profesionální vystupování

Nabízíme:

– Máme bezvadný tým, kdesi vzájemně pomáháme a vycházíme vstříc
– Možnost práce z domova minimálně 1x týdně
–30 dnů placeného volna: 5 týdnů dovolené, 3 dny osobního volna, 1 narozeninový den, 1 dobrovolnický den
– 4 dny placeného volna na libovolné vzdělávání
– 7 dnů placeného volna pro přípravu na certifikace
– Praktický trénink ve Školicí pobočce s následnou podporou Retailového trenéra a propracovaný systém školení v oblasti financí a péče o klienty
– Notebook a telefon/anebo příspěvek na vlastní telefon s firemní SIM kartou s neomezeným tarifem a 5GB dat
– Benefity převyšující 50 000 Kč ročně a mnoho dalšího představíme na pohovoru :-)

Máte zájem o tuto nabídku?