Realizátor pro pracovně lékařskou společnost

Lokalita Ostrava
Firma TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s.
Hrubá mzda od 20.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 11. 7. 2017

Co od Vás očekáváme:

Místo výkonu práce: Ostrava
V případě zájmu pište na e-mail nebo volejte

Hledáme aktivního člověka s všestrannými schopnostmi a vysokým pracovním nasazením a úsměvem na tváři, který:

  • se chce učit novým věcem a komunikovat s lidmi,
  • chce pracovat v mladém kolektivu,
  • chce proniknout do chodu závodního lékařství (pomáhat budovat a zařizovat ordinaci, podílet se na zajištění zdravotnického personál, neustále pečovat

o fungování celého chodu, řešit aktuální potřeby a zajišťovat mnoho dalších zajímavých aktivit).

Pracovní náplň:

  • ? příprava podkladů pro faktury, jejich kontrola a následná fakturace,
  • ? plánování směn, kontrola docházky, příprava podkladů pro mzdy,
  • ? komunikace s úřady, s lékaři, pojišťovnami, hygienou,
  • ? vyhledávání zdravotnických přístrojů a potřeb,
  • ? kontrola vybavenosti medical centra
  • ? řešení operativních úkolů,
  • ? podílení se na náboru sester/lékařů.

Co potřebuješ mít?
? SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou,
? znalost MS Office
? ŘP sk. B – aktivní řidič,
? výborné organizační a komunikační schopnosti,
? schopnost rychle a pružně reagovat na nové požadavky,
? časovou a prostorovou flexibilitu,
? alespoň základní znalost anglického nebo německého jazyka

Jaký bys měl být?
? asertivní,
? pečlivý,
? systematický,
? zodpovědný a spolehlivý.

Co ti můžeme nabídnout:
? zajímavou a rozmanitou práci,
? služební automobil, notebook, mobil,
? příjemné pracovní prostředí,
? zajímavé finanční ohodnocení,
? neformální společenské aktivity.

Zaměstnanecké výhody:
Mobilní telefon, notebook, auto

Automechanik až 50 000 Kč

Nutně vás hledají
  • Ostrava
  • Autocentrum Ostrava s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Parkoviště
Zveřejněno: 2. května
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
  • Ostrava
  • Ředitelství silnic a dálnic s. p.
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Olomouc
  • SULKO s. r. o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 24. srpna
  • Hůry
  • Maierhofer s.r.o. v likvidaci
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 29. srpna
  • Nučice, Praha-západ
  • LandART atelier s.r.o.
  • 15 200 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 17. května
  • České Budějovice
  • BLUE & BLUE s.r.o.
  • 18 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 9. června
  • Karviná
  • Lázně Darkov, a.s.
  • od 150 000 Kč
Zveřejněno: 27. září
  • Lišov, České Budějovice
  • Robert JECH s.r.o.
  • 25 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 2. února
Zveřejněno: 15. května
  • Klášterec nad Ohří
  • DEFT design s.r.o.
  • 19 500 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 26. února
Zveřejněno: 8. července
  • Nové Sedlo, Sokolov
  • restec s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 10. července
Zveřejněno: 11. září
  • 15 000 – 25 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 12. prosince
  • Frýdek-Místek
  • IPS Třinec, a.s.
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 13. prosince
  • Benešov
  • Managehotels s.r.o.
  • 17 500 – 19 500 Kč
  • AUTOEMISTAR GROUP s.r.o.
  • 15 000 – 22 000 Kč
  • Dolní Lutyně
  • DAFO - koření, s.r.o.
  • Bzenec
  • HG Vracov s.r.o.
  • 5 000 – 6 000 Kč
  • Spokey s.r.o.
  • 23 000 – 30 000 Kč
  • Štěrboholy, Praha
  • Základní škola Štěrboholy, příspěvková…
  • 14 330 – 15 330 Kč

Comac jobs s.r.o., Autocentrum Ostrava s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Povodí Odry, státní podnik, WITKOWITZ ENVI a.s., Liberty Ostrava a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Grafton Recruitment s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Manuvia, a. s., organizační složka, Idemia Czech s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., SH Job Partners s.r.o., MORA FIT s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., ZDAR, a.s., Ekodoma s.r.o., DAKO Brno, spol. s r.o., TextilEco a.s., DIGITAL TELECOMMUNICATIONS, spol. s r.o., Věra Pietrasová, Advantage Consulting, s.r.o., Ubbe s. r. o., Česká spořitelna, a.s., O.K. solution, s.r.o., HOT-CHIP s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Trenkwalder a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Specialista / specialistka logistiky, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, HR manager, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Opravář / Opravářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Obsluha strojů, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Celá ČR, Moravská Ostrava, Ostrava, Kunčice, Ostrava

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

AJ aktuální asertivní auto automobil Bor e-mail EU hledám hodnocení IT komunikace Luže místo mobil mzdy nábor náplň práce nová nové Office ohodnocení Ostrava plán plánování pojišťovna požadavky práce pracovní pracovní prostředí prostředí služební služební auto společnost system telefon úřad výhody výkon vysoký vzdělání zaměstnanec zaměstnanecké výhody znalost anglické centra díl finanční jazyk kolektiv komunikační kontrola kov lékař lékařství místo výkonu práce mobilní náplň německé odpovědný PR pracovní náplň příjemné příjemné pracovní prostředí případ příprava řešení řidič schopnost schopnosti stroj úkol zaměstnanecké závod