- Plný úvazek Plný úvazek
- Vhodné také pro absolventy
Místo výkonu práce: Léčebné lázně Lázně Kynžvart, Lázeňská 295, 354 91 Lázně Kynžvart. Pracovní poměr na dobu učitou (1 rok) – poté možné prodloužení. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: 7:30–16:00 h. Náplň práce: školní asistenti spolupracují při výchovně vzdělávací činnosti dětí a žáků podle stanovených postupů a pokynů, poskytují základní nepedagogickou podporu (a to při přípravě na vyučování), asistují při výchovné činnosti dětí a žáků, individuálně pracují s dětmi a žáky, spolupracují s pedagogoy (poskytují podporu při administrativní a organizační činnosti učitele ve vyučování), vedou administrativu spojenou s evidencí pedagogické činnosti a výsledků dětí a žáků, pomáhají při rozvoji mimoškolních a volnočasových aktivit. Požadujeme: SŠ s maturitou + akreditovaný kurz pro práci s dětmi a mládeží, zdravotní způsobilost, občanská a morální bezúhonnost, odpovědnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, odolnosti vůči stresu, profesionální přístup. Nabízíme: podpora v dalším vzdělávání souvisejícím s výkonem povolání, zohledníme Vaše zkušenosti finanční nabídkou a atraktivními benefity. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.