Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Libeň, Praha
do 21.000 Kč
Plný úvazek
Smluvní vztah
Vhodné také pro

Sídlo firmy

APZ-STAV s.r.o.
Primátorská 296/38
180 00 Praha

IČO: 27390136
Datová schránka: sngaygs
Další informace:
GPS: 50.113587862597,14.473175306891,
S-JTSK: -738734.68 -1040639.56, RUIAN: 22376933

Poznámka: Tato adresa je sídlem společnosti a nemusí se shodovat s adresou, kam firma hledá nové pracovníky. Adresa pracovní nabídky je uvedena v inzerci - v poli Lokalita.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

CigDus s.r.o. | CigDus s.r.o. | Praha Praha
  • 45 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Hloubětín, Praha Hloubětín, Praha
  • 25 500 – 27 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
POHL cz, a.s. | POHL cz, a.s. | Praha Praha
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 20. srpna
Jobík Czech s.r.o. | Jobík Czech s.r.o. | Praha Praha
  • 40 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 20. srpna
CigDus s.r.o. | CigDus s.r.o. | Praha Praha
  • 80 000 – 110 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. srpna
Ondřej - Meissner, spol. s r.o. | Ondřej - Meissner, spol. s r… | Praha Praha
  • 40 000 – 56 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 20. srpna
Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Hloubětín, Praha Hloubětín, Praha
  • 34 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 20. srpna
Zakládání staveb,a.s. | Zakládání staveb,a.s. | Praha Praha
  • 35 000 – 44 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 20. srpna
Zakládání staveb,a.s. | Zakládání staveb,a.s. | Praha Praha
  • 36 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 20. srpna
Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Břevnov, Praha Břevnov, Praha
  • 34 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. srpna
JISTU recruitment s.r.o. | JISTU recruitment s.r.o. | Praha Praha
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. srpna
Státní investiční a rozvojová společnost, a.s. | Státní investiční a rozvojová… | Praha Praha
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 19. srpna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Farmíto s.r.o., Věra Pietrasová, Randstad HR Solutions s.r.o., CigDus s.r.o., Orienta Czech s.r.o., LeasingTeam s.r.o., Business talent, s.r.o., PORR a.s., Advantage Consulting, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., Zakládání staveb,a.s., JL Accounting Czech s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., MIKUPEX TRADE s.r.o., EKOSPOL a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., POHL cz, a.s., PH metal s.r.o., OHLA ŽS, a.s., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., DOMOSTAV TZB a.s., Novitim s.r.o., Jobík Czech s.r.o., Metrostav a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., Ondřej - Meissner, spol. s r.o., INOS Zličín, a.s., Skanska a.s., Stribrsky s.r.o., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., AKESO holding a.s., STAEG, spol. s r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Státní investiční a rozvojová společnost, a.s., RAMSET s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Fakturant / Fakturantka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dělník / Dělnice, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Pekař / Pekařka, Nákupčí, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Geodet / Geodetka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Statik / Statička, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Strojník / Strojnice, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Geolog / Geoložka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Technik / technička bezpečnostních služeb, Vrátný / Vrátná, Referent / Referentka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Obchodní zástupce / zástupkyně

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha, Běchovice, Praha, Hloubětín, Praha, Michle, Praha, Záběhlice, Praha, Dejvice, Praha, Holešovice, Praha, Nusle, Praha, Žižkov, Praha, Strašnice, Praha, Břevnov, Praha, Horní Počernice, Praha, Krč, Praha, Staré Město, Praha, Stodůlky, Praha

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT