Řidič, strojník, stavební dělník

Lokalita Orel
Firma HOLD, s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Místo výkonu práce: Orel 35
NÁPLŇ PRÁCE: Hledáme spolehlivé řidiče (ŘP sk. C, E, případně T), možná i kombinace; strojníky a pomocné stavební dělníky. Práce pouze ve všední dny. Náplní práce je zajištění logistiky na našich stavbách, převážení materiálu. Pomocné práce na stavbě.
Nástup možný ihned.
POŽADAVKY: Praxe vítána.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Příspěvek na dopravu pro dojíždění do zaměstnání. Příspěvek na stravování. Zajištění pracovních oděvů. Po uplynutí zkušební doby možnost dalšího vzdělávání. Práce na nových vozidlech (strojích).
Rodinná firma – přátelský kolektiv.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle mezi 7:00 – 15:00 hodin, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

  • Chrudim
  • ABI Special s.r.o.
  • 16 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 21. března
  • Hrochův Týnec
  • NIKA Logistics a.s.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 25. března
  • Pardubice
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 41 500 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Nymburk
  • Radka Švejdová
  • 21 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 28. ledna

HOBRA - Školník s.r.o., ŠTĚPÁNEK, spol. s r.o., JMB Aircraft s.r.o., EVROPA realitní kancelář, DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Go Digital! s.r.o., Schaeffler Production CZ s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Šmídl s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., RKO GROUP a.s., Kovoobráběčství Josef Pavlas s.r.o., NOVPLASTA CZ, s.r.o., NOVY s.r.o., P Steel s.r.o., VIVANTIS a.s., peform Chrudim s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., PERFO LINEA a.s., Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Chrudim, Čáslavská 624, Jobs Contact Personal, s.r.o., U2K s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., ABI Special s.r.o., Expedo s.r.o., Tlapnet s.r.o., EUROBIT - čerpací stanice s.r.o., Willemit s.r.o., iFORO Group, s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Sociální služby města Pardubic, ARAMARK, s.r.o., Matěj Gregor, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Eco Face s.r.o., Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Krajské ředitelství policie Pardubického kraje, Manuvia Job s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., ELGAS, s.r.o., EUC a.s., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., UlovDomov.cz s.r.o., Libor Toman, SULCO Automotive Group, s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., TVAR výrobní družstvo Pardubice, M-byt s.r.o., Clever Service s.r.o., NAPA TRUCKS spol. s r. o., Manuvia, a. s., organizační složka, Petrlíková Lucie s.r.o., Věra Pietrasová, LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Správa železnic, státní organizace, HOCHTIEF CZ a. s., Česká pošta, s.p., Miroslav Svoboda, 21 Consult Group s.r.o., M - STAV CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, PR specialista / specialistka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Zámečník / Zámečnice, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Svářeč / Svářečka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Veterinární lékař / lékařka, Manažer / manažerka prodeje, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka

Celá ČR, Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou, Choceň, Polná, Přelouč, Hradec Králové, Svitavy, Slatiňany, Bítovany, Honbice, Chrudim, Tuněchody, Hrochův Týnec, Chrast, okres Chrudim, Bylany, Nasavrky, okres Chrudim, Mikulovice, okres Pardubice, Moravany, okres Pardubice, Pardubice

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

AJ dělník den dění e-mail firma hledám místo možnost náplň práce oděv práce pracovní pracovník praxe příspěvek stravování telefon výkon vzdělávání zaměstnání dny doby kolektiv kontakt logistik materiál místo výkonu práce náplň odpovědný pomoc PR přátelský případ řidič stav stavební stroj termín výše zkušební