Obchodní Reprezentant/ka Pro Okres Hodonín, Břeclav, Zlín, Uherské Hradiště

Uherské Hradiště
18.000 – 30.000 Kč
Plný úvazek
Minimální vzdělání
Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru
na dobu určitou 1. 3. 2017 — 1. 3. 2018

Náplň práce: péče o stávající zákazníky, akviziční činnost, dodávky zboží koncovým zákazníkům.
Nabízíme: služební automobil i pro soukromé účely, služební telefon.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

EVPÚ Defence a.s. | EVPÚ Defence a.s. | Mařatice, Uherské Hradiště Mařatice, Uherské Hradiště
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. srpna
SMS finance, a.s. | SMS finance, a.s. | Kroměříž Kroměříž
  • 45 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. srpna
JISTU recruitment s.r.o. | JISTU recruitment s.r.o. | Zlín Zlín
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 27. srpna
MARINATAL s.r.o. | MARINATAL s.r.o. | Uherské Hradiště Uherské Hradiště
  • 12 000 – 14 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. března
Logmax s.r.o. | Logmax s.r.o. | Uherské Hradiště Uherské Hradiště
  • 20 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 16. května
SVĚT OKEN s.r.o. | SVĚT OKEN s.r.o. | Uherské Hradiště Uherské Hradiště
  • 16 000 – 23 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. května
FORCORP GROUP spol. s r.o. | FORCORP GROUP spol. s r.o. | Uherské Hradiště Uherské Hradiště
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 23. listopadu
FORCORP GROUP spol. s r.o. | FORCORP GROUP spol. s r.o. | Uherské Hradiště Uherské Hradiště
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 1. července
FORCORP GROUP spol. s r.o. | FORCORP GROUP spol. s r.o. | Uherské Hradiště Uherské Hradiště
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 27. října
FORCORP GROUP spol. s r.o. | FORCORP GROUP spol. s r.o. | Uherské Hradiště Uherské Hradiště
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 3. ledna
Human-Res s.r.o. | Human-Res s.r.o. | Uherské Hradiště Uherské Hradiště
  • 40 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. července
Tomáš Frančák | Tomáš Frančák | Bruntál Bruntál
  • 5 000 – 6 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 14. března
Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. | Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. | Plzeň Plzeň
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. března
Mark2 Corporation Czech a.s. | Mark2 Corporation Czech a.s. | Štětí Štětí
  • od 14 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 14. března
Office Centre Korunní s.r.o. | Office Centre Korunní s.r.o. | Bubeneč, Praha Bubeneč, Praha
  • 12 200 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. března
Jiří Bulák | Jiří Bulák | Ústí nad Labem Ústí nad Labem
  • od 12 100 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. března
Tenero s.r.o. v likvidaci | Tenero s.r.o. v likvidaci | Klatovy Klatovy
  • 15 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. března
ROSI CARGO s.r.o. | ROSI CARGO s.r.o. | Lípa, Zlín Lípa, Zlín
  • 24 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. března
Hlídací a úklidová agentura s.r.o. | Hlídací a úklidová agentura s… | Mohelnice, Šumperk Mohelnice, Šumperk
  • od 12 200 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. března
NSE Solutions, s.r.o. | NSE Solutions, s.r.o. | Kaplice Kaplice
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. března
Lindy s.r.o. | Lindy s.r.o. | Jiřice, Pelhřimov Jiřice, Pelhřimov
  • 11 000 – 13 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. března
Waldemar Lukasz Bizoń | Waldemar Lukasz Bizoń | Olomouc Olomouc
  • 12 100 – 15 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. března
PIPETECH s.r.o. | PIPETECH s.r.o. | Markvartice, Děčín Markvartice, Děčín
  • od 22 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. března
Stöcklin spol. s r.o. | Stöcklin spol. s r.o. | Zlín Zlín
  • od 17 600 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. března
JIP východočeská, a.s. | JIP východočeská, a.s. | Jilemnice Jilemnice
  • 18 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. března
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | Česká podnikatelská… | Zábřeh Zábřeh
  • od 14 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. března

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Proveon, a.s., Retail active s.r.o., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, ARAMARK, s.r.o., Hobel online media s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Albert Česká republika, s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Tesco Stores ČR a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., CALPRA s.r.o., Blatnická pekárna s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., EVPÚ Defence a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Česká spořitelna, a.s., Kovárna VIVA a.s., Michal Šoffa, SMS finance, a.s., ManpowerGroup s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., LKQ CZ s.r.o., kalkulator.cz, s.r.o., Partners Financial Services, a.s., TextilEco a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, JISTU recruitment s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., EPOS spol. s r.o., NICOMA s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ELKOPLAST CZ, s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Starbucks

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Recepční, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Nákupčí, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Obchodní manažer / manažerka, Energetik / Energetička, Lahůdkář / Lahůdkářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka, Přípravář / Přípravářka v gastronomii, Šéfkuchař / Šéfkuchařka, Finanční účetní, Mzdový / mzdová účetní, Hlavní účetní

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Zlín, Zlín, centrum, Celá ČR, Otrokovice, Kyjov, okres Hodonín, Staré Město, okres Uherské Hradiště, Kroměříž, Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, Mařatice, Uherské Hradiště, Napajedla, Bzenec, Uherský Brod, Blatnice pod Svatým Antonínkem, Malenovice, Zlín, Slavičín

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

auto automobil reprezentant
Ohodnoťte práci a vyhrajte 4 měsíce předplatného zdarma

NETFLIX ZDARMA

Ohodnoťte práci a vyhrajte 4 měsíce předplatného zdarma

ZJISTIT VÍC