Vedoucí oddělení Plánování a Controlling

Kutná Hora
35.000 – 45.000 Kč
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost ČKD Kutná Hora, a.s. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Minimální vzdělání
Vyšší odborné
Délka prac. poměru
na dobu neurčitou od 1. 8. 2016

Náplň práce: sestavování ročního/měsíčního plánu výnosů a nákladů, pravidelné sledování nákladů a efektivity, ekonomické rozbory a tvorba manažerských reportů.
Požadujeme: VŠ nebo vyšší odborné vzdělání ekonomického směru, znalost účetnictví, praxi v obdobné pozici výrobního podniku, znalost AJ, RJ výhodou.
V případě zájmu se hlaste telefonicky, e-mailem nebo osobně na adrese pracoviště v PO-PA v 8–14hod.

Místo výkonu práce: Karlov 197, Kutná Hora

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Čáslav Čáslav
  • 39 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR | D.A.S. právní ochrana,… | Celá ČR Celá ČR
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 18. srpna
Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Kolín Kolín
  • 35 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. srpna
ZITA - J a Z s.r.o. | ZITA - J a Z s.r.o. | Lanškroun Lanškroun
  • od 15 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. prosince
ATAS elektromotory Náchod a.s. | ATAS elektromotory Náchod a.s. | Náchod Náchod
  • od 17 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. prosince
FLOSMAN a.s. | FLOSMAN a.s. | Suchdol nad Lužnicí Suchdol nad Lužnicí
  • 13 500 – 18 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. prosince
DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR - organizační složka | DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA… | Frýdlant Frýdlant
  • 12 000 – 16 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 13. prosince
BLASY CZ, s.r.o. | BLASY CZ, s.r.o. | Olomouc Olomouc
  • od 8 400 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 13. prosince
JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka | JEDNOTA, spotřební družstvo… | Dobruška Dobruška
  • 12 000 – 15 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. prosince
ENFIN CZ a.s. | ENFIN CZ a.s. | Uherské Hradiště Uherské Hradiště
  • od 13 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. prosince
Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Duchcov, příspěvková organizace | Dětský domov, Základní škola… | Duchcov Duchcov
  • 21 000 – 24 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. prosince
Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace | Základní škola a gymnázium… | Vítkov Vítkov
  • 21 570 – 24 910 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. prosince
Financial Advisors Group s. r. o. | Financial Advisors Group s. r… | Mladá Boleslav Mladá Boleslav
  • od 15 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. prosince
MEKO, spol. s r. o. | MEKO, spol. s r. o. | Nový Jičín Nový Jičín
  • 20 000 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. prosince
MESIT machining, s.r.o. | MESIT machining, s.r.o. | Uherské Hradiště Uherské Hradiště
  • 18 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. prosince
Základní škola Kolín III., Masarykova 412 | Základní škola Kolín III.,… | Kolín Kolín
  • 16 500 – 19 100 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 13. prosince
Miroslav Zářecký | Miroslav Zářecký | Nekoř Nekoř
  • 10 000 – 14 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. prosince
Radek Šesták | Radek Šesták | Lišnice, Most Lišnice, Most
  • 11 000 – 15 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. prosince
MSYM s.r.o. | MSYM s.r.o. | Pardubice Pardubice
  • 18 000 – 19 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. prosince
MSYM s.r.o. | MSYM s.r.o. | Urbanice, Pardubice Urbanice, Pardubice
  • 15 000 – 17 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. prosince
PowerJob s.r.o. | PowerJob s.r.o. | Pardubice Pardubice
  • 21 000 – 23 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. prosince
PowerJob s.r.o. | PowerJob s.r.o. | Lanškroun Lanškroun
  • od 16 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. prosince
Job and Travel s.r.o. | Job and Travel s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. prosince

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Jakub Valeš, TopolWater, s.r.o., Louda Auto a.s., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Jitka Poláková, Mattoni 1873 a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Yusen Logistics (Czech) s.r.o., Tesco Stores ČR a.s., Česká spořitelna, a.s., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Recepční, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Pekař / Pekařka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Projektant / Projektantka, Stavební technik / technička, Obchodní manažer / manažerka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Servisní technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Hlavní účetní

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Poděbrady, Čáslav-Nové Město, Čáslav, Vrbová Lhota, Přelouč, Kolín, Choťánky, Čáslav, Ovčáry, okres Kolín, Kutná Hora, Kostelec nad Černými lesy, Celá ČR

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

měsíční
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT