Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Skladník přímo v Olomouci - pouze RANNÍ směna

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 22.000 – 24.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Zajímá Vás práce ve skladu? Máte s touto prací již nějaké předchozí zkušenosti? Řídil/a jste už někdy vysokozdvižný vozík, ale nemáte třeba platné oprávnění? Nevadí!!! Pro našeho významného klienta působícího v oblasti telekomunikačních služeb hledáme vhodného uchazeče na pracovní pozici Skladník – i bez platného oprávnění na VZV. Nabízíme kompletní zaškolení, odpovídající mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, řadu bonusů a prémií. Pracovní doba pondělí – pátek, pouze ranní směna. Nástup možný ihned.

  • práce s technologickým zbožím (kabely)
  • příprava zboží k distribuci
  • práce s břemenem

Nabízíme:

  • zajímavou práci na hlavní pracovní poměr v příjemném kolektivu
  • odpovídající platové ohodnocení
  • možné týdenní zálohy na mzdu
  • po zapracování možnost osobního ohodnocení a prémií
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 75 Kč
  • 3 dny indispozičního volna (tzv. sick days) navíc
  • dlouhodobou spolupráci

Požadujeme:

  • praxi s prací ve skladu
  • praxi s VZV
  • fyzickou zdatnost
  • schopnost týmové práce

  • Radotín, Praha
  • Lucie Vurmová
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 31. prosince

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Skanska a.s., INTOP OLOMOUC CZ s.r.o., Comac jobs s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Česká pošta, s.p., Bergasto a.s., JISTU recruitment s.r.o., BAKKER, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Správa železnic, státní organizace, Košík.cz s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Markmont, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Šmídl s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., VAN WOLF service s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., CERCLING CORP s.r.o., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., MedicProgress, a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Hřiště v CAJKU s.r.o., X - servis park s.r.o., K O O P R O N s. r. o., ARRIVA autobusy a.s., VAPEE Morava s.r.o., OL-STEEL CZE s.r.o., WAXOSTAR trade s.r.o., Stanislav Coufal, PESTANCZ AUTO s.r.o., AUTO Hlaváček a.s., KOVOLASER s.r.o., RONGITAL s.r.o., AGRA Chválkovice, spol. s r.o., ILGO Trade s.r.o., Springs Energy s.r.o. v likvidaci, UNEX a.s., Denis Hampl, EURO Sol s.r.o., ZABAG s.r.o., Zemědělské družstvo Olšany - Hablov, SIGMA DOPRAVA spol. s r.o., HUDY trans s.r.o., RoJa Itf s.r.o. "v likvidaci"

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Závozník / Závoznice, Finanční analytik / analytička, Brusič / Brusička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Policista / Policistka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technik / technička, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí servisu, Shift leader / Vedoucí směny

Olomouc, Celá ČR, Hlušovice, Hněvotín, Velká Bystřice, Velký Týnec, Olšany u Prostějova, Lutín, Štěpánov

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

AJ bonus den doba hlavní hledám hodnocení Lom Luže možnost náplň práce ohodnocení Olomouc plat práce pracovní pracovní doba pracovní poměr sick day sklad stravenky školení týden týden dovolené navíc uchazeč vhodné zkušenosti dny dovolené kolektiv komunikační mzdové náplň navíc oblast oblasti oprávnění osobní platové ohodnocení poměr PR příjemné příprava schopnost směna technolog tým volna zkušenost