Ekolog (m/ž) | 48 000 Kč | 25 dní volna a odměny

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Energetika, životní prostředí, ekologie, Zemědělství, lesnictví a veterinární péče, Ekolog / Ekoložka
Min. vzdělání Základní

ProJobEU s.r.o.

Chcete se stát součástí skvělého týmu odborníků? Znáte problematiku ekologie ve výrobní firmě a anglický jazyk pro Vás není překážkou? Tak hledáme právě Vás!

Pro našeho významného klienta hledáme novou posilu na pozici Ekologa (m/ž). Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Co vše od nás dostanete?

  • Fantastické finanční ohodnocení až 48 000 Kč
  • 25 dní dovolené – týden dovolené navíc u moře se vždy hodí
  • Další nadstandartní dny volna  dle kolektivní smlouvy
  • Závodní stravování – výběr z 5 jídel za 33 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění  1000 Kč/měsíčně
  • Příspěvek na ozdravný program  2000 Kč/ročně
  • Flexibilní pracovní doba
  • Odměna na Vánoce
  • Příspěvek na dovolenou
  • Férový přístup a zázemí stabilní společnosti

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Zajišťovat požadavky v souladu s legislativou v oblasti ochrany životního prostředí
  • Spolupracovat na implementaci aktivit vyplývajících z firemní strategie společnosti
  • Zajišťovat povinná hlášení v oblasti legislativy ŽP
  • Měřit, monitorovat, analyzovat a vyhodnocovat environmentální data
  • Spolupracovat na přípravě interních předpisů a dokumentace ŽP

Jak si představujeme budoucího kolegu?

  • SŠ/VŠ – se zaměřením na ekologii
  • Min. 3 roky praxe na obdobné pozici
  • Znalost anglického jazyka na úrovni A2/B1
  • Interní auditor EMS 14001:2004
  • Znalost legislativyoblasti životního prostředí
  • Řidičský průkaz sk. B

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Tak neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle zobrazit tel. číslo . Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

  • Štarnov
  • ZD Bohuňovice s.r.o.
  • od 36 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. dubna
  • Velké Meziříčí
  • Mehmet Yükselten
  • od 19 700 Kč
Zveřejněno: 2. prosince
  • Frýdlant nad Ostravicí
  • JM - Plynoservis s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Lhotka, Frýdek-Místek
  • ZÁVODNÝ ELEKTRO s.r.o.
  • od 32 000 Kč
  • Jiří Milata
  • od 28 000 Kč
  • Pstruží
  • Grande Furioso s.r.o.
  • od 35 000 Kč
  • Nové Město, Praha
  • GOLD HAPPY DAY a.s.,HAPPY DAY holding
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Zálohy ze mzdy
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 31. prosince
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Račice, Litoměřice
  • ALEX. WELD s.r.o.
  • od 18 500 Kč
Zveřejněno: 3. prosince
  • Pardubice
  • Panasonic Automotive Systems Czech, s.r…
  • 19 900 – 25 500 Kč

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

AJ audit auditor Bor data den doba dokumentace ekolog flexibilní hledám hodnocení HR interní IT job měření nabídka NDA odměny ohodnocení penzijní připojištění pojištění požadavky práce pracovní pracovní doba pracovní nabídka praxe prostředí připojištění příspěvek SOU společnost společnosti stabilní strategie stravování telefon týden týden dovolené navíc Vánoce znalost životopis anglické anglický anglický jazyk dar dny dokument dovolené ekologie finanční firemní interní audit jazyk kolektiv kolektivní kontakt náplň navíc oblast oblasti odbor odměna ochrany penzijní PR program předpis případ přístup rok smlouvy součást stav tým volna výběr výrobní závod životní