Práce: Operátor/ka výroby - obsluha vstřikolisu

lokalita: Jičín zadavatel: SAFA Czech Republic Group s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáte si zaměstnání a těší Vás dobře odvedená práce? Pro společnost sídlící v okr. Jičín hledáme vhodné kandidáty na pozici OPERÁTOR/KA VÝROBY – OBSLUHA VSTŘIKOLISU.

Kněžnice – okr. Jičín

Pracovní náplň:

  • Lisování a montáže plastových dílů pro automotive
  • Třísměnný provoz v 8 hod. směnách
  • Práce v prostředí s vyšší teplotou na dílnách
  • Práce vhodná pro ženy i muže/páry , příležitost i pro cizince se znalostí ČJ

Co od Vás Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Ochota, flexibilita
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Trpělivost
  • Výpis ze zdravotní dokumentace

Co Vám nabízíme:

  • Dlouhodobá pracovní příležitost
  • Možnost ubytování
  • Nástupní mzda 72,–/hod. + 1000 OSOH, po třech měsících 85,–/hod. + OSOH
  • Po odpracovaném týdnu možnost zálohy až 500,–Kč
  • Náborový příspěvek 1000,–

Jak se přihlásit?

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky a máte zájem o námi nabízenou pozici, zavolejte na číslo +420 602 719 619 nebo nám zašlete svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!!

Kontakt:
SAFA Czech Republic Group s.r.o.
Telefon: +420 602 719 619
Email: e-mail přes odpovědní formulář

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Jičín

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Délka prac. poměru

na dobu určitou
21. 1. 2017 — 21. 1. 2018

Typ úvazku

Zkrácený úvazek

Mzda

14.400 – 17.000 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist