Práce: Elektromechanik/čka

lokalita: Praha zadavatel: SAFA Czech Republic Group s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta, který je zaměřen na železniční průmysl a průmyslová odvětví vyrábějící vysoce výkonná elektrická zařízení, hledáme zaměstnance na pozici ELEKTROMECHANIK/ČKA.

Místo výkonu práce je Praha – Běchovice

Pracovní náplň:

  • Práce v jednosměrném provozu 6:15 – 14:45hod
  • Výroba, instalace, seřizování, zkoušení a opravy elektrických přístrojů a mechanických podsestav
  • Provádění montážních prací dle výkresové dokumentace
  • Výroba elektrické kabeláže do komponentů určených pro železniční průmysl
  • Osazování desek plošných spojů a pájení pomocí ruční pájky – důraz na pečlivost
  • Dodržování zadaných postupů s důrazem na vysokou kvalitu provedení
  • Volba postupu práce při montáži, zapojování a opravách elektrických strojů, přístrojů a zařízení
  • Kontrola stavu a fungování elektrických strojů a přístrojů

Co od Vás Požadujeme:

  • SŠ/SOU technického zaměření – elektrotechnika výhodou
  • Praxe min. 1rok na obdobné pozici
  • Znalost elektrotechniky obecně (základy)
  • Základní orientace v elektrotechnických materiálech, vodičích, kabelech
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Schopnost měření elektrických veličin
  • Trestní bezúhonnost

Co Vám nabízíme:

  • Zaměstnání v nadnárodní výrobní společnosti, která je špičkou ve svém oboru
  • Stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
  • Možnost profesního i odborného růstu
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi
  • Finanční ohodnocení 115 Kč/hod, po 3 měsících 125 Kč/hod
  • Příspěvek na ubytování 1000,–/měsíc, po půl roce 1500,–/měsíc

Jak se přihlásit?

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky a máte zájem o námi nabízenou pozici, zavolejte na číslo +420 602 719 619 nebo nám zašlete svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!!

Kontakt:

SAFA Czech Republic Group s.r.o.
Telefon: +420 602 719 619
Email: e-mail přes odpovědní formulář

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Obor

Ostatní

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Délka prac. poměru

na dobu určitou
26. 11. 2016 — 26. 11. 2017

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

od 25.000 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.