Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Mechanik (m/ž), HPP, mzda až 47 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Ostrava
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Mechanik / Mechanička
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Začátečník A1)
Hrubá mzda 34.000 – 47.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Chcete pracovat v moderním prostředí? S těmi nejnovějšími technologiemi?
Mezinárodní společnost se stabilním zázemím na českém trhu hledá do svých řad mechaniky, a to jak juniory po škole, tak i ty zkušené.

Náplň práce:
preventivní i běžná údržba strojů
mechanické aktualizace na zařízeních

Co vám nabídneme:
Mzda až 38 000 Kč u juniorské pozice, 47 000 Kč pro zkušenější mechaniky
25 dnů dovolené
měsíční prémie
docházkový bonus až 30 000 Kč
příspěvek na stravování
příspěvek na dopravu
MultiSport kartu
Kafetérie až 6000 Kč
Příspěvek na penzijní připojištění

Co od vás očekáváme:
vyučení v oboru, zkušenost z údržby
schopnost číst v technické dokumentaci
ochota pracovat v nepřetržitém provozu
spolehlivost, ochota učit se novým věcem
dobrá pracovní morálka

Jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování Závodní stravování

Automechanik až 50 000 Kč

Nutně vás hledají
  • Ostrava
  • Autocentrum Ostrava s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Parkoviště
Zveřejněno: 2. května
  • Ostrava
  • B of B cars s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 29. dubna
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 3. května
  • Brno
  • RS Express Transport s.r.o.
  • 37 000 – 47 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 11. května
  • Brno
    Benefity:
Zveřejněno: 18. dubna
  • Komořany
  • EURO NÁŘADÍ s.r.o.
Zveřejněno: 6. listopadu

Comac jobs s.r.o., Autocentrum Ostrava s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Grafton Recruitment s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., O.K. solution, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Manuvia Bonjob s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Pragolematik s.r.o., B of B cars s.r.o., TresJob s.r.o., Manuvia Job s.r.o., DeLu WORK s.r.o., Jan Hefner

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Technik / technička dopravy, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Opravář / Opravářka, Konstruktér / Konstruktérka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Slévač / Slévařka, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Technik / technička BOZP, Kontrolor / kontrolorka kvality, Výzkum a vývoj, Elektrikář / Elektrikářka, Přijímací technik / technička, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Moravská Ostrava, Ostrava, Rychvald, Bohumín

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Trainee program – první práce pro absolventy

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

bonus Bor event inzerát IT mezinárodní mzda nabídka nabídka práce náplň práce odpověď otázky penzijní připojištění pojištění pozice práce pracovní prostředí připojištění příspěvek řízení společnost sport stabilní stravování technologie vyučení v oboru české dokument dovolené kontakt kov mechanické měsíční náplň národní obor penzijní PR prémie schopnost stroj technické technolog trh údržba výběr vyučení zkušenost