Provozní elektrikář

Lokalita Tachov, okres Česká Lípa
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Lucie Eretová, zobrazit tel. číslo

Pro výrobní společnost, sídlící na Tachovsku a patřící do nadnárodního koncernu, hledáme zodpovědného a samostatného elektrikáře s platnou Vyhláškou č. 50/1998 Sb.

Popis pozice:

  • Diagnostika, seřizování a oprava elektrických výrobních strojů
  • Provádění údržby a odstraňování vad hydraulických zařízení vstřikovacích lisů, manipulátorů a svářeček
  • Uvádění zařízení zpět do provozu v případě poruchy
  • Provádění plánované preventivní údržby
  • Kompletace nově pořízených technologických zařízení a jejich následná instalace
  • Zajištění údržby a kontroly technicko-hospodářských budov
  • Dohlížet na chod dílen údržby

Profil kandidáta:

  • Vzdělání technického zaměření (obor elektrikář, elektromechanik) nebo praxe na obdobné pozici
  • Vyhláška č. 50 - §6
  • Znalost technické dokumentace strojů a zařízení
  • Orientace v oblasti hydrauliky a pneumatiky
  • Zkušenost s programováním výrobních robotů a údržbou vstřikolisů (výhodou)
  • Ochota pracovat na směny

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Bonus za docházku
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Možnost závodního stravování
  • Příspěvky do systému Kafeterie
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Odměny za pracovní výročí
  • Možnost jazykových kurzů
  • Podílení se na zavedení nových projektů do výroby a možnost rozšíření kvalifikace

Máte zájem o tuto nabídku?