Hledáme lidem práci Manpower

Manipulační dělník Děčín

Lokalita Děčín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Využijte příležitost pracovat v silné výrobní společnosti působící v Děčíne.

Popis pozice:

- obsluha VZV a čtecího zařízení

- manipulace a převážení materiálu

- naskaldňování a vyskladňování

Profil kandidáta:

Manuální zručnost

Ochotu pracovat (přesčasy - vše placené)

Praxe se čtecím zařízením vítána

Zkušenosti na pozici skladníka

Zodpovědný přístup k práci

Platný evropský průkaz obsluhy VZV

Fyzická zdatnost

Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme:

Smlouvu na HPP

Odpovídající platové a motivační platové ohodnocení

Stravenky

5 týdnů dovolené

Další benefity

Pokud Vás naše nabídka zaujala , zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis v ČJ.

Těšíme se na Vaši reakci!

  • Krupka
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
  • Horní Počaply
  • Delirest Services s.r.o.
Zveřejněno: 14. dubna
  • Humpolec
  • Eva Březinová
  • 25 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 21. dubna

Slemr Spedition s.r.o., Šmídl s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Möbelix, Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s., Správa železnic, státní organizace, Filip Tenopír, CRI ameba.eu, s.r.o., Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje, Kolokrám s.r.o., EKOS-Žitenice s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., UNIFRAX s.r.o., ELEFANT.DC, s.r.o., SaM silnice a mosty Děčín a.s., LAPAZ-Gastro, s.r.o., MeDoZa, s.r.o., DC TUZEX s.r.o., TRANSCO Bohemia, s.r.o., KIMA Transport s.r.o., Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace, České loděnice a.s., Město Jílové, VIRGIN INVEST s.r.o., GPD a.s., Eurostar Plus, s.r.o., HANTYCH s.r.o., AAS czech s.r.o., VAF Logistics Service s. r. o., Minh Chien Tran, STIRPACK INVEST, s.r.o., JD MX Transport s.r.o., K A P P A - P, spol. s r.o., TAMDA ÚSTÍ s.r.o., INSKY spol. s r.o., Neovia Logistics Services Czech Republic, s.r.o., ČSAD Slaný s.r.o., SEVSTAR s.r.o., INPEKO, spol.s r.o., Miroslav Cibrík, AUTO KADO spol. s r.o., EXPEDIS spol. s r.o., KAREKA, spol. s r.o., DYMOS dopravní a zemní stavby s.r.o., Daniel Kadlec, NIKA EURO TRANS s.r.o., VOSTAV TZB s.r.o., Dřevocentrum CZ, a.s., Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Truhlářova 16, příspěvková organizace, A C E R - C.S., spol. s r.o., Doprava Teplice s.r.o., BLAŽEK a synové, s.r.o., MATYS CZ s.r.o., Skylog Group a.s., ARZ CONSTRUCTION s.r.o., Michal Lukáč, EXPRES CZ s.r.o., KM PRODUKT - FOOD s.r.o., Jakub Fiedler, VITRANS s.r.o., BLM Trucking s.r.o., Rostislav Prytoluk, BMK Czech Technologies s.r.o., Ewals Cargo Care Trucking spol. s r.o., Eurodoprava bus s.r.o., Terbium Trade s.r.o., Vratislav Baudler, Eduard Revaj, Gardenline s.r.o., ZEMSPOL s.r.o., Sergej Bondarenko, L.I.T. Cargo Czechia s.r.o., ELIVAN s.r.o., TurboDevils s.r.o., Roman Pilík, RAPID LOCO s.r.o., Manh Dung Nguyen, PRVNÍ ŽATECKÁ a.s., STEBAL Spedition, s.r.o., STEBAL TRANS, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Specialista / specialistka ve službách, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Policista / Policistka, Úředník / Úřednice, Vedoucí skladu

Česká Kamenice, Celá ČR, Děčín, Ústí nad Labem, Kamenický Šenov, Žitenice, Krupka, Litoměřice, Dubí, Jílové, Benešov nad Ploučnicí, Markvartice, okres Děčín, Velké Chvojno, Velké Březno, Petrovice, okres Ústí nad Labem, Stružnice, Chlumec, okres Ústí nad Labem, Chabařovice, Modlany, Česká Lípa, Velký Šenov, Proboštov, Žalany, Polepy, okres Litoměřice, Bžany

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Rekvalifikační kurzy v kostce

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

AJ benefit benefity Děčín dělník hodnocení IT kandidát nabídka náplň práce ohodnocení plat pozice práce praxe přesčas přesčasy řízení sklad společnost společnosti stravenky strukturovaný životopis zkušenosti Zruč životopis dovolené materiál motivační náplň obsluha odpovědný placené platové ohodnocení PR profi příležitost přístup výrobní zkušenost