Volné místo v: Krajské ředitelství policie hl. m. Prahy

Příslušník/ce pořádkové policie KŘP hl. m. Prahy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha  Kongresová 1666/2, Nusle, Praha, 140 00
Zadavatel Krajské ředitelství policie hl. m. Prahy (Ministerstvo vnitra)
Kategorie Ozbrojené síly a bezpečnost, Právní služby a soudnictví, Ubytování a cestovní ruch, Policista / Policistka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 30.070 – 39.900 Kč

O nás

Ministerstvo vnitra

Policie České republiky je jednotný ozbrojený bezpečnostní sbor zřízený zákonem České národní rady ze dne 21. června 1991. Slouží veřejnosti. Jejím úkolem je chránit bezpečnost osob a majetku, chránit veřejný pořádek a předcházet trestné činnosti. Plní rovněž úkoly podle trestního řádu a další úkoly na úseku vnitřního pořádku a bezpečnosti svěřené jí zákony, předpisy Evropských společenství a mezinárodními smlouvami, které jsou součástí právního řádu České republiky. Policie České republiky je podřízena ministerstvu vnitra. Tvoří ji policejní prezidium, útvary s celostátní působností, krajská ředitelství policie a útvary zřízené v rámci krajských ředitelství. Zákon zřizuje 14 krajských ředitelství policie. Jejich územní obvody se shodují s územními obvody 14 krajů České republiky

Co od Vás očekáváme:

Příslušník/ce Policie ČR se zařazením na Krajském ředitelství Policie hlavního města Prahy
Krajské ředitelství Policie Praha hledá kolegy a kolegyně, parťáky, kteří budou hrdí na svoji profesi pořádkového policisty.

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • pátrání po hledaných a pohřešovaných osobách,
  • ochrana osob a majetku,
  • kontrola veřejného pořádku,
  • výkon činnosti v prvosledových hlídkách,
  • výkon činnosti v krajské pořádkové jednotce,
  • hlídková činnost a kontrola osob,
  • zajišťování pořádku na velkých sportovních a kulturních akcích,
  • eskortní činnost pachatelů,
  • spolupráce se všemi složkami policie,
  • zasahování na místech mimořádných událostí (povodně, požáry apod.)

Požadujeme :

  • občanství České republiky,
  • věk 18 let,
  • bezúhonnost,
  • středoškolské vzdělání zakončené maturitou,
  • dobrá fyzická, osobnostní a zdravotní způsobilost.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • perspektivní zázemí organizace s možností kariérního růstu,
  • práci ve směnném (12,24 hodinové směny) provozu,
  • výcvik ke zdokonalování v řízení vozidel na polygonu,
  • výcvik střelby z pistole, samopalu,
  • speciální služební výcviky krajské pořádkové jednotky,
  • volný vstup do moderně vybavených posiloven,
  • možnost vysokoškolského studia na Policejní akademii při zaměstnání,
  • možnost stabilizačního příplatku,
  • náborový příspěvek 150.000,–Kč,
  • pro mimopražské policisty je zajištěno ubytování 20 let zdarma,
  • odchodné a výsluhový příspěvek,
  • 6 týdnů dovolené,
  • příspěvek na stravu s možností odběru na několika místech Prahy,
  • příspěvek na penzijní pojištění,
  • bezúročná půjčka.

Každé úterý a čtvrtek vždy ve 13.00 hod probíhá na Skype informativní schůzka k možnosti Vašeho uplatnění u Krajského ředitelství policie Praha. Je nutné si dát do vyhledávače „Nábor policie Praha“ a rovnou volat videohovorem, do skupinového schůzky, pak budete přidáni.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vás.

  • Praha
  • PRO SECURITY SE
  • 36 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 25. dubna
Nutně vás hledají
  • Chodov, Praha
  • TOP HOTELS GROUP a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
  • Žižkov, Praha
  • HOSTEL ELF s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Podivín
  • Electronic Waste Recycling s.r.o.
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 8. dubna
  • Horní Lomná
  • Vision Travel s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na ubytování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 1. dubna
  • Bělá pod Pradědem
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Sněžné, Žďár nad Sázavou
  • 30 000 – 36 000 Kč

PRO SECURITY SE, Lagardere Travel Retail, a.s., TOP HOTELS GROUP a.s., Národní divadlo, mBlue Czech, s.r.o., G4S Secure Solutions (CZ), a.s., PCHD Transport s.r.o., LITE z.s., Mardorm Consult s.r.o., ABI Special s.r.o., Kongresové centrum Praha, a.s., Alma bio s.r.o., Waf-Waf Group s.r.o., Discovery Tours s.r.o., Eurosecur s. r. o., JLV, a.s., ADEBA s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SECURITAS ČR s.r.o., TextilEco a.s., GLOBAL ASSISTANCE a.s., Pražské Benátky s.r.o., S.B.S. SECURITY s.r.o., Matlok, s.r.o., Městská část Praha 14, MMC - Moravia Marketing Company, s.r.o., Krajské ředitelství policie Středočeského kraje, ABY servis, s.r.o., Quintessentially Czech, s.r.o., HOSTEL ELF s.r.o., New River International s.r.o., DEBT SOLUTIONS s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Recepční, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Palubní průvodčí / Steward / Letuška, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Výpravčí, Barman / Barmanka, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Uklízeč / Uklízečka, Odborný pracovník / pracovnice, Obchodní manažer / manažerka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Instruktor / Instruktorka, Kouč / Koučka, Lektor / Lektorka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Trenér / Trenérka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Technik / technička bezpečnostních služeb, Technik / technička BOZP, Vrátný / Vrátná, Právní specialista / specialistka, Delegát / Delegátka, Průvodce / Průvodkyně, Restauratér / Restauratérka, Servisní technik / technička

Praha 6 - Ruzyně, Praha 4 - Chodov, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Veleslavín, Praha 1 - Nové Město, Praha 4 - Nusle, Praha 4 - Michle, Praha 8 - Karlín, Praha 1 - Staré Město, Praha 1 - Hradčany, Praha 9 - Černý Most, Praha 4 - Lhotka, Praha 3 - Žižkov, Praha 2 - Vinohrady, Praha 8 - Libeň

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

AJ Bor CV činnost ČR hlavní HR IT kraj Luže možnost nábor náplň práce nové pec plat pojištění police policie práce Praha příspěvek růst ředitel řízení služební směny spolupráce sport ubytování uplatnění výcvik výkon vzdělání zaměstnání zařazení zdarma zdravotní činnosti daný dar dovolené kariérní kolegyně kontrola kov kulturní města mimořádný možnosti náborový náplň ochrana organizace osobnost penzijní penzijní pojištění PR příslušník půjčka schůzka schůzky speciální událost videohovor zájem zdravotní způsobilost způsobilost