Hledáme lidem práci Manpower

3D designový inženýr (vhodné i pro absolventy)

Lokalita Rokycany
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 50.000 – 90.000 Kč
Kontakt Tereza Vlachová, zobrazit tel. číslo

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Pro výrobní společnost v blízkosti Plzně hledáme kandidáty, kteří by chtěli pracovat jako designový inženýři.

Pokud umíte pracovat v SW SolidEdge, SolidWorks, Catia nebo jiném CADu, a zároveň se domluvíte anglicky nebo německy, neváhejte nám zaslat váš životopis.

Pozice je vhodná pro zkušené inženýry, technology nebo také absolventy, kteří mají zájem o designování.

Nástup možný ihned.

Popis pozice:

  • Návrh produktů dle požadavků zákazníků (nejprve ve 2D, následně převedení na 3D)
  • Přímá komunikace se zákazníky (zjištění požadavků, poradenství, konzultace) a kolegy se zahraničí
  • Vedení vlastních projektů, výroba prototypů, včetně výběru materiálu

Profil kandidáta:

  • Zkušenost se zmíněným SW (Catia, SolidWorks, SolidEdge, CAD)
  • Komunikativní úroveň anglického nebo německého jazyka
  • Aktivní přístup, prozákaznické jednání
  • Velmi dobrá prostorová představivost

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní doba
  • Sick days
  • Inflační bonus
  • Zvýšení mzdy po zaškolení
  • 13. mzda
  • Stravenky (150 Kč/den)
  • Možnost občasné práce z domova
  • Vzdělávací kurzy, včetně jazykových kurzů
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění (500 Kč/měsíčně)
  • Kvartální odměny (až 9 600 Kč)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Služební auto Služební auto
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

absolvent AJ anglicky bonus den doba domov flexibilní hledám HR inzerát inzeráty inženýr IT kandidát komunikace kurz kurzy místa možnost mzda mzdy nová odměny penzijní připojištění pojištění poradenství postup pozice práce práce z domova pracovní pracovní doba pracovní místa připojištění příspěvek sick day SOU společnost společnosti stravenky školení uchazeč vedení vhodná vhodné volno výroba vyšší vzdělávací kurzy zahraničí životopis anglické CAD design inženýři jazyk jednání kov materiál německé penzijní PR profi projekt představivost případ přístup stav technolog volná pracovní místa výběr výrobní výše vzdělávací kurz z domova zájem zákazník zkušenost zvýšení