Volné místo ve firmě TECHNOTRON - METAL s.r.o.

Operátor ve výrobě

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Frýdek-Místek
Firma TECHNOTRON - METAL s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 29.000 – 32.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 15. 3. 2022

O nás

TECHNOTRON - METAL s.r.o.

TECHNOTRON – METAL s. r. o. je specialistou na výrobu tahokovu a jeho jediným výrobcem v České republice.

Firma navazuje na historii výroby tahokovu již od roku1968, kdy se tahokov začal vyrábět právě ve Frýdku – Místku v Národním podniku Válcovny plechu jako důlní pažina pro okolní černouhelné doly. Z národního podniku se stal později státní podnik a v roce 1991 byl přetransformován na akciovou společnost.

O nás

Společnost zabývající se hutní druhovýrobou hledá pro pracoviště ve Frýdku – Místku spolehlivého zaměstnance na hlavní pracovní poměr na pozici Operátor ve výrobě.

Náplň práce:

Pracovní náplň:

  • obsluha výrobních strojů a zařízení vč. robotického manipulátoru plechů
  • stříhání plechů a výrobků na tabulových nůžkách
  • kontrola, třídění a zavádění – vkládání materiálu do strojů, vizuální kontrola a seřízení úchylek proti nastaveným parametrům
  • odebírání a ukládání hotových výrobků, vizuální kontrola
  • manipulace s materiálem a výrobky pomocí otočného přísavného zdvihadla – manipulátoru
  • vedení záznamů v IS
  • ruční manipulace s materiálem a výrobky a vázání břemen

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme:

  • výborný zdravotní stav
  • ochota pracovat v nepřetržitém pracovním režimu
  • uživatelská znalost práce na PC
  • spolehlivost, přesnost, pečlivost, flexibilita, ochota
  • ochota učit se novým věcem
  • předpokládaný nástup – ihned

Co Vám můžeme nabídnout:

  • pracovní smlouva na dobu neurčitou se tří měsíční zkušební dobou
  • nástupní průměrná hrubá mzda 32 000,– Kč
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • kariérní růst (obsluha robotického pracoviště, předák, mistr)
  • a další firemní benefity

Benefity

  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou Příspěvek na dovolenou

  • Pržno, Frýdek-Místek
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 24 000 – 31 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 25. března
  • Příbor
  • Comac jobs s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Olomoucký kraj
  • Markéta Bilíková
Zveřejněno: 23. července
  • Děčín
  • Index Nosluš s.r.o.
  • 13 000 – 14 999 Kč
Zveřejněno: 5. června
  • Děčín
Zveřejněno: 13. srpna
  • Středočeský kraj
  • Jebousek Martin
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 30. října
  • Ostrava-město
  • Petr Novák
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 19. listopadu
  • Karviná
  • Iveta Matulová Heczková
  • od 13 000 Kč
Zveřejněno: 22. ledna
  • Praha
  • Simona Vacíková
Zveřejněno: 25. ledna
  • Slaný
Zveřejněno: 4. ledna

Autocentrum Ostrava s.r.o., MANDÍK, a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., LogicVision s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Trenkwalder a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Bonjob s.r.o., PLAKOR CZECH s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., THERMA FM, s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Etimos Human s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Česká pošta, s.p., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., Lidl Česká republika s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., KLIM cars s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Markmont, s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Florista / Floristka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Aranžér / Aranžérka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Havířov, Bílov, okres Nový Jičín, Nošovice, Frýdek-Místek, Pržno, okres Frýdek-Místek, Fryčovice, Krmelín, Frýdlant nad Ostravicí, Hnojník, Mošnov, Příbor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

AJ benefit benefity Bor den dění druh EU hlavní HR hrubá hrubá mzda IT kariérní růst mistr mzda na dobu neurčitou náplň práce operátor pečlivost penzijní připojištění pojištění práce pracoviště pracovní pracovní poměr pracovní smlouva průměrná připojištění příspěvek režim růst řízení smlouva společnost STK stravování třídění uživatelská znalost vedení zdravotní zdravotní stav znalost daný firemní kariérní kontrola materiál měsíční na dobu náplň obsluha PC penzijní poměr pomoc PR pracovní náplň robot ruční stav stroj uživatel vizuál vizuální výrobní záznam zkušební