- 50 000 – 60 000 Kč
- Plný úvazek

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.
Nabíráme nové kolegy / ně, na jednoduchou práci (štítkování, balení, lepení, stavění stojanů, přebalování, skladba zboží na paletu), tak do toho pojďte s námi!
Manuální práce ve skladě, manipulace s balíky, vykládky a nakládky balíků
Práce s ručními čtečkami kódů
Bezchybná příprava zakázek dle dokumentů
Finální kompletace balíků a palet a příprava pro odeslání
Dodržování BOZP a standardů hygieny práce
Co Vám můžeme nabídnout?
Mzda 18. – 20.000 fix + bonusy
Stravenky 100 Kč / den
Pauzy po 2 hodinách
Možnost placeného školení na VZV
Práci na 2 směnny (PO – PÁ), víkendy dle domluvy
Férové jednání, našich zaměstnanců si vážíme!
Tato nabídka je bohužel časově omezená, takže budeme rádi když se nám ozvete co nejdříve! Jsme tady pro Vás kdykoliv k dispozici na emailu ✉ nebo ☎ zobrazit tel. číslo , teším se na Vaše reakce Michaela.

Lenka otevřela ChatGPT a napsala: „Napiš mi životopis pro marketingovou pozici.“ Za pár sekund měla hotovo – jenže výsledek působil, jako by ho psalo 100 jiných lidí před ní.

Rok 2026 přináší na český pracovní trh největší balík změn za poslední roky. Zasáhnou stovky tisíc zaměstnanců a desetitisíce firem: minimální mzdy, benefity, hlášení pracovních úrazů i nové příspěvky pro rizikové profese. Kdo se připraví už teď, vyhne se chybám v daních, odvodových limitech i zpožděným hlášením.

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Možná to znáte. Pošlete životopis, absolvujete pohovor, vše vypadá slibně, dostanete příslib, že se firma brzy ozve, a pak ticho. Dny plynou, schránka zůstává prázdná a vy si kladete otázku: „Co se stalo?“ Tato situace má jméno: ghosting. A bohužel se netýká jen randění, ale i pracovního trhu.