Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Fajn práce s čokoládou pro každého - balení a třídění

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 18.000 – 20.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte práci na HPP a jste manuálně zruční? Nabízíme Vám jednoduchou práci v čokoládovně na pozici operátor výroby. Nezáleží na pohlaví, vzdělání, ani praxi, důležitá je manuální zručnost a především chuť pracovat. Pracuje se zde ve 3-směnném (ranní 6–14, odpolední 14–22, noční 22–6), či nepřetržitém provozu (6–18, 18–6). Nabízíme nadstandardní příplatky a týden dovolené navíc, protože víme, jak je odpočinek důležitý! Nástup možný ihned!!! Náplň práce: - balení a třídění čokoládových figurek - ukládání výrobků do krabiček a kolekcí - plnění čokoládových výrobků - obsluha výrobní linky Nabízíme: - mzdu až 20.000 Kč (ve složení základní mzda 16.000 Kč + nadstandardní příplatky) - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - práci v čistém prostředí - zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí - pravidelnou výplatu mzdy Požadujeme: - dobrý zdravotní stav - platný potravinářský průkaz - manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost - flexibilitu a ochotu pracovat ve směnném provozu

  • Rožnov pod Radhoštěm
  • OBCHODNÍ REFERENT/ka
  • 18 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. srpna

EVROPA realitní kancelář, Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., INTOP OLOMOUC CZ s.r.o., Comac jobs s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Bergasto a.s., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., JPF Czech s.r.o., Markmont, s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Trenkwalder a.s., SMS finance, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., O.K. solution, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., AC Jobs, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., CERCLING CORP s.r.o., MedicProgress, a.s., SH Job Partners s.r.o., Hřiště v CAJKU s.r.o., SVĚT OKEN s.r.o., TESCO SW a.s., Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace, LEBY STAGE s.r.o., APION s.r.o., ARRIVA autobusy a.s., Sociální služby pro seniory Olomouc, příspěvková organizace, Empower foods, s.r.o., VK - AQUA OLOMOUC, spol. s r.o., JR stavby CZ, s.r.o., MB TOOL s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka plánování, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Obchodník / Obchodnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Finanční ředitel / ředitelka (CFO), Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Zámečník / Zámečnice, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský dělník / dělnice, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí servisu

Celá ČR, Olomouc, Hněvotín, Velká Bystřice, Lutín

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Trainee program – první práce pro absolventy

AJ den dění IT mzda mzdy náplň práce NDA operátor plat plnění práce prostředí příplatky příspěvek společnost společnosti stabilní stravování třídění týden týden dovolené navíc vzdělání zdravotní zdravotní stav Zruč dar dovolené linky náplň navíc obsluha operátor výroby potravinář PR ruční standard stav výrobní výroby