Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Vedoucí týmu řeznictví Globus (Ústí nad Labem)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ústí nad Labem
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Obchod, nákup a prodej zboží, Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE si vážíme samostatnosti při práci a rozhodování.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Naše řeznictví je opravdové, denně bouráme vepřové půlky a hovězí čtvrtě, které dále zpracováváme nejen na sekanou a špekáčky, ale i různé speciality třeba jehněčí klobásy. Vyrábíme i vlastní šunky. Celý sortiment je vám k dispozici během pracovní doby, třeba na svačinu.

Hodil by se nám

Vedoucí týmu řeznictví Globus v Ústí nad Labem.

Co vás čeká

Povedete svůj tým 50 řezníků, budete dohlížet nad výrobou (kvalita masa, dodržování všech hygienických norem apod.), plánovat směny personálu s ohledem na akce, dny v týdnu apod. Budete mít na starosti objednávky surovin pro výrobu a prodej.

Férová mzda a řada dalších výhod

  • smlouva na dobu neurčitou
  • mzda, vždy 11. den v měsíci
  • před Vánoci 13. mzda
  • po 3 letech 25 dní dovolené
  • příplatky za víkend
  • stravenky
  • celoroční 10 % zaměstnanecká sleva
  • čisté a velké zázemí
  • zvýhodněné volání i pro členy rodiny

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

  • Ústí nad Labem
  • MB "Sferinis kinas", odštěpný závod
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro seniory
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
Zveřejněno: 22. dubna
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • CADRE s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 18. dubna
  • České Budějovice
  • MORACO s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 19. září
  • Mariánské Lázně
  • Grand Hotel Marienbad Betriebs s.r.o.
  • od 17 000 Kč
  • Hlučín
  • Magdalena Fűrsterová
  • od 13 400 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Fulnek
  • Jiří Šindler
  • 97 – 150 Kč / hod
  • Víchová nad Jizerou
  • JADROX s.r.o.
  • od 16 280 Kč
  • Přerov
  • APOLMONT STEEL s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
  • Hlubočky
  • MORA MORAVIA, s.r.o.
  • 114 – 118 Kč / hod
  • Karlín, Praha
  • NonStop Consulting s.r.o.
  • od 28 000 Kč
  • Litvínov
  • PEDDY Group s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Praha
  • LL-C (Certification) Czech Republic a.s.
  • od 30 000 Kč
  • Petrovice, Praha
  • Soukromé osmileté gymnázium DINO-HIGH…
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Český Těšín
  • FINIDR, s.r.o.
  • 26 500 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 17. října

Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., SIRIUS FINANCE, a. s., ARAMARK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., COMPARTNER s.r.o., EVROPA realitní kancelář, SAFE LOGIC s.r.o., Möbelix, Globus ČR, v.o.s., MB "Sferinis kinas", odštěpný závod, Lidl Česká republika s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Dominika Säcklová, McDonald`s ČR spol. s r.o., Skanska a.s., VAŠE SLUNCE a.s., Delirest services s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, NEIRO, s.r.o., CADRE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Údržbář / Údržbářka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Revizní technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně

Ústí nad Labem, Celá ČR, Trmice, Chabařovice, Přestanov

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

AJ akce budoucnost den dodržování EU firma HR IT kvalita měsíc Most mzda na dobu neurčitou nad Labem náplň práce pec plán plat práce pracovní prostředí příplatky samostatnost směny smlouva stravenky Ústí nad Labem v týdnu vedoucí víkend zaměstnanců zaměstnanec životopis člen dny doby dovolené kov kvalitní na dobu náplň PR pracovní doby prodej roční tým v roce zákazník zaměstnanecká