Hledáme lidem práci Manpower

C++ - Software and Verification Engineer

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

I am looking for SW and Verification Engineer for multinational company with offices and customers all over the world. Company is working in mobile networks and telecommunication.

Role Summary:

  • Take over and analyze the RMSC code base
  • Establish and tune automated test tooling
  • Update the code base with state of the art technologies, with focus on ease of deployment, support and maintenance
  • Integrate the RMSC code base into  portfolio - way of working, look and feel
  • Recommend product/process improvements to product development team and product management
  • Coach/Mentor others in areas of expertise
  • Will become subject matter expert within field, point of contact amongst peers for know how

Popis pozice:

What will you work with?

  • C++
  • Content adaptation (videos, pictures...) for different device capabilities
  • Built using a list of open source tools
  • Server side, mostly without GUI
  • Red Hat Enterprise Linux
  • Ansible, Docker, OpenStackGit, Atlassian tools (Stash, Jira, Confluence), Jenkins

Profil kandidáta:

  • professional experience as a software engineer on Linux
  • Experienced tester or developer
  • Understanding of continuous integration principles
  • Knows C++ and at least one scripting language
  • Good communication skills in English, both verbal and written
  • Communicative level of Czech or Slovak language
  • Willingness to learn new things

Nabízíme:

* Lunch vouchers
* Short-term sickness
* Service length policy each employee is entitled for additional 5 days of vacation per year after 5 years spent with the company which is 30 day if vacation / calendar year
* Vaccinations flu, ticks
* English lessons / Czech lessons for foreigners
* Accommodation max. 1 year, fee approx. 5 000 - 7 000 CZK
* Recruitment incentive bonus for recommendation of joiner in amount of 45 000 CZK
* Special occasion rewards every employee is entitled to get 1 000 CZK reward on the occasion of the anniversary like wedding, the birth of a child, jubilee, retirement
* Company breakfast every last Friday in the month at 9.00 – 9.30 am
* Sport & social club collective sport activities
and so on...

  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. dubna
  • Plzeň
  • Diebold Nixdorf s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 9. března
  • Říčany, Praha-východ
  • Nemocnice AGEL Říčany a.s.
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 10. března
  • Zlonice
  • LIATIK, spol. s r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Dětenice
  • Spinning s.r.o.
  • 12 200 – 13 400 Kč
  • Dobříň
  • Glazura s.r.o.
  • 19 000 – 22 000 Kč
  • Bruntál
  • TĚŠÍNSKÉ JATKY HOLDING, s. r. o.
  • 14 900 – 19 000 Kč
  • Vyšní Lhoty
  • Stavebniny Nováková, s.r.o.
  • od 110 Kč / hod
  • Štětí
  • SPM - Security Paper Mill, a.s.
  • 14 500 – 20 000 Kč

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

auto bonus CZK developer IT kandidát management mobil Most náplň práce NDA Office pec pozice práce RECRU role software SOU sport technologie automat dar employee eployment list mentor náplň PR proces profi technolog test