Operátor výroby - slévárna a obrobna | nástup ihned | stabilní práce ☝️

Ostrava
42.000 – 50.000 Kč
Smluvní vztah
Minimální vzdělání

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Hledáme šikovné, fyzicky zdatné uchazeče na pozici operátor výroby ve slévárně a obrobně - fyzicky náročnější práce, ale férová mzda a jistota do budoucna.

Přidejte se k nám a podílejte se na výrobě důležité součásti každého auta – brzdových komponentů! 🚗

Pro více informací mě kontaktujte: Karolína Tajzichová, tel.č.: Zobrazit tel. číslo , nebo na bezplatné lince Zobrazit tel. číslo !!!

Email: e-mail přes odpovědní formulář

Pracovní náplň 🔧

  • Řezání odlitků – manipulace, kontrola a obsluha řezacího zařízení
  • Tavení materiálu – obsluha tavicí pece a dohled nad procesem
  • Lití – práce s licími formami, kontrola kvality odlitků
  • Dokončování výrobků – broušení a začišťování odlitků
  • Vizuální kontrola odlitků a obrobených dílů
  • Povrchová úprava a dokončovací práce
  • Obsluha výrobní linky a kontrola procesních parametrů podle instrukcí

Požadujeme ✅

  • Zkušenost z výroby (praxe ze slévárny a obrobny výhodou)
  • Fyzickou zdatnost
  • Zodpovědnost, chuť učit se a dodržování bezpečnosti
  • Ochotu pracovat v teple a v nepřetržitém provozu

Nabízíme 🎁

  • Mzda 42.000–50.000 Kč měsíčně
  • Stabilní práce na hlavní pracovní poměr 🤝
  • Osobní ohodnocení až 1 500 Kč
  • příplatky za víkendové a noční směny 15% (nad rámec ZP)
  • příplatek za odpolední směnu (14:00 - 22:00) 7Kč/hod.
  • Měsíční prémie až 10 %
  • 20 dní dovolené + 5 DNÍ NAVÍC 🏝️
  • Možnost prohlídky provozu před nástupem
  • Dotované stravování, kafeterii a příspěvky na sport i volný čas
  • Férový přístup, parta, která drží spolu
  • Stabilní zázemí výrobní společnosti
  • Práci v moderním prostředí vybaveném nejnovějšími technologiemi
  • Firemní akce a vzdělávací kurzy 
  • Parkování zdarma před firmou
  • Místo výkonu práce: Ostrava - Hrabová (dobrá dopravní dostupnost)

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat 📞

Karolína Tajzichová

Tel.č.: Zobrazit tel. číslo

Email: e-mail přes odpovědní formulář

BEZPLATNÁ linka Zobrazit tel. číslo !!!

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

B of B cars s.r.o. | B of B cars s.r.o. | Kunčičky, Ostrava Kunčičky, Ostrava
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 29. června
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. | Manuvia Expert Recruitment CZ… | Ostrava Ostrava
  • 80 000 – 90 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 26. června
DS Smith Packaging Czech Republic s.r.o. | DS Smith Packaging Czech… | Martiněves, Jílové Martiněves, Jílové
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 12. června
Zámek Břežany, příspěvková organizace | Zámek Břežany, příspěvková… | Břežany, Znojmo Břežany, Znojmo
  • 36 340 – 49 310 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 12. června
BATIST Medical Productions s.r.o. | BATIST Medical Productions s… | Červený Kostelec Červený Kostelec
  • 24 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 12. června
PRAMOS, a.s. | PRAMOS, a.s. | Šitbořice Šitbořice
  • 40 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 12. června

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Personal fabric - agentura práce, a.s., ADECCO spol.s r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Comac jobs s.r.o., Orienta Czech s.r.o., EDYMAX Job Ostrava s.r.o., EMPRES-IN CZ s.r.o., organizační složka, MAXIN'S People Czech, s.r.o., TopCNC s.r.o., RAVEN CZ a.s., RIMATEC s.r.o., LEVITrans s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., TOMA RECYCLING a.s., PROTEOR CZ s.r.o., Auto Tichý s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., B of B cars s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ROCKWOOL, a.s., SH Job Partners s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Pragolematik s.r.o., TechnologyPipe Services s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Fakturant / Fakturantka, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Karosář / Karosářka, Jeřábník / Jeřábnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Pracovník / pracovnice recyklace, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Strojní mechanik / mechanička, Technická dokumentace a komunikace

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Ostrava, Hrabová, Ostrava, Petřvald, okres Karviná, Svinov, Ostrava, Celá ČR, Bohumín, Vítkovice, Ostrava, Kunčičky, Ostrava, Skřečoň, Bohumín, Orlová

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.

bezpečnost měsíční zkušenost