Nabídky práce ve státě Německo v oboru Řemeslná výroba a manuální práce

 • Německo
 • ELSTA GmbH
 • 3 360 – 4 200 €
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Dovolená navíc
 • Finanční bonusy / prémie
 • Zálohy ze mzdy
 • Příspěvek na dopravu
 • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 19. dubna
 • Německo
 • ELSTA GmbH
 • 3 360 – 4 200 €
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Dovolená navíc
 • Finanční bonusy / prémie
 • Zálohy ze mzdy
 • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 19. dubna
 • Německo
 • ELSTA GmbH
 • 3 360 – 4 200 €
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Dovolená navíc
 • Finanční bonusy / prémie
 • Zálohy ze mzdy
 • Příspěvek na dopravu
 • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 19. dubna
 • Německo
 • SH Job Partners s.r.o.
 • 76 800 – 80 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. dubna


Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
QAP PRODUCTION s.r.o., CP Montage s.r.o., Time Worxx Management GmbH, Jobnext s.r.o., ELSTA GmbH, SIMIX GROUP s.r.o., EMA CZECH 2021 s.r.o., JASOPA s.r.o., SH Job Partners s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Řidič / Řidička, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Rytec / Rytkyně, Sklář / Sklářka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Umělecká výroba, Zámečník / Zámečnice, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Pokrývač / Pokrývačka, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Výškový specialista / specialistka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Svářečský inženýr / inženýrka, Operátor / operátorka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Izolatér / Izolatérka, Fasádník / Fasádnice

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vše, co musíte znát o sick day

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

astronom český ČR den gastro hledám HR kolegové Most možnost náklady pečlivost penzijní připojištění pojištění pracovní pracovník připojištění příspěvek rudy samostatnost SOU ubytování v Německu vhodné zaměstnanec cestovní čeští dovednost firemní jazyk města náklad německé Ostatní penzijní pomoc PR prémie prodej případ rok technické zaměstnanecké AJ auto automobil Bor EU firma flexibilní IT kancelář kraj mobil nabídka náplň práce obchodní oblečení odměny odpovědnost partner peníze plat Plzeň práce stavebnictví týden znalost Zruč aplikace české dokument instalace kov nabízíme práci náplň obchod oblast oblasti obor osobní personální projekt průmysl průmyslový řidič servis stav systém trh vyučení zkušenost značky brány HW akce bonus bonusy cíle diety doba kariérní růst komunikace management měsíc metody místa místo mzda mzdy na dobu neurčitou nadřízený NDA Německo normy občerstvení podnik postup pozice pracovní místa pracovní smlouva praxe prostředí přesčas příplatek růst sklad Skuteč směny smlouva společnost stabilní svařování vedoucí výhody výkon zaměstnanců zdarma zkušební doba značka bota certifikát cíl clo dar dovolené finanční kariérní kolektiv kontakt místo výkonu práce možnosti na dobu na pracovišti obsluha profi přátelské přátelské prostředí příjemný robot sickday směna standard stroj strojírenství tým v práci v roce výdělky zkušební nabídka práce poměr bezpečnost dění dodržování dovolená elektro kvality nárok obuv pec plán plnění příplatky technik vysoký zdravotní cestování doby kontrola kvalitní materiál region schopnost sociální technický úkol úkoly vybavení domov elektrikář řízení telefon vedení výroba vyučení v oboru zkušenosti změny elektrický průmyslová systémy test zkoušky instalatér pracovní cesty pracovní doba cesty díl filtr německá techniky výměna výměna dílů administrativní analýza daň docházka kvalita němčina pohovor pojišťovny příklad registrace sick day společnosti uchazeč zaměstnavatel znalosti žádost daňové karta lhůty měsíční opravy pracovní náplň proces program výrobní zaměstnanci závod budoucnost hlavní Luže pracovníci výsledky zámečník firmy služby technolog e-mail inzerát kvalifikace nové spolupráce školení v zahraničí zahraničí zdravotní stav profesní přístup dohodou nástroj německý německý jazyk odpovědný podmínka předpis termín výše inženýr povolení bezpečný nadřízené oprávnění stavební úpravy důležité programátor výroby paragraf pracovní poměr nová
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v oboru Řemeslná výroba a manuální práce ve státě Německo
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena