Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor výroby zdravotnických prostředků, Karviná, HPP

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Karviná
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.500 – 24.500 Kč
Kontakt Jana Warmusová, zobrazit tel. číslo

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh – snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

O nás

Pomozte nám zlepšovat životy miliónu lidí. Společnost v Karviné hledá pro svůj výrobní závod kandidáty do svého rozvíjejícího se týmu. Budete vyrábět jednorázové operační sety a vše potřebné vás rádi naučíme.

Náplň práce:

Výroba jednorázových zdravotnických setů.

Co od Vás očekáváme:

  • Praxi ve výrobě
  • Pečlivost a samostatnost
  • Kompletace chirurgických setů
  • Znalost práci s PC (základní)
  • Časovou flexibilitu-práce ve 3směnném provozu (víkendy volné)
  • Práce ve stoje
  • Manuální zručnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástupní mzdu od 23 500,- Kč
  • Stabilní zaměstnání na HPP
  • Základní hrubá mzda 20 360,- Kč
  • Příplatky cca 1 400,- Kč/měsíc
  • Po roce kvalifikační příplatek a navýšení mzdy a bonusu
  • Prémie až 10 % (až 2 000,- Kč/měsíc)
  • Docházkový bonus od 500,- Kč
  • Příspěvek na stravování (obědy cca za 20,- Kč)
  • Možnost karierního růstu
  • 25 dní dovolené
  • Kvalitní zaškolení ihned první den + práci se zkušenými kolegy v prvních dnech

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát