Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor výroby zdravotnických prostředků - Havířov

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Havířov
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Zdravotnictví, farmacie a sociální služby, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.500 – 26.500 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 14. 11. 2022

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Pomozte nám zlepšovat životy miliónu lidí. Společnost v Havířově hledá pro svůj výrobní závod kandidáty do svého rozvíjejícího se týmu. Budete vyrábět jednorázové operační sety a vše potřebné vás rádi naučíme.

Náplň práce:

Výroba zdravotnických setů

Co od Vás očekáváme:

  • Praxi ve výrobě (výhodou)
  • Pečlivost a samostatnost
  • Kompletace chirurgických setů
  • Znalost práci s PC (základní)
  • Časovou flexibilitu - práce v nepřetržitém 12h provozu (krátký/dlouhý týden)
  • Práce ve stoje
  • Manuální zručnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástupní mzdu od 25 500,- Kč
  • Stabilní zaměstnání na HPP
  • Základní hrubá mzda 20 360,- Kč
  • Příplatky za noční a víkendy cca 1 400,- Kč/měsíc
  • Po roce kvalifikační příplatek a navýšení mzdy a bonusu
  • Prémie až 10 % (až 2 000,- Kč/měsíc)
  • Bonus za nepřetržitý provoz cca 2 000 Kč
  • Docházkový bonus od 500,- Kč
  • Příspěvek na stravování (obědy cca za 20,- Kč)
  • Možnost karierního růstu
  • 25 dní dovolené
  • Kvalitní zaškolení ihned první den + práci se zkušenými kolegy v prvních dnech

  • Těrlicko
  • IMPRO nábytek s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 17. dubna
  • Karviná
  • Lázně Darkov, a.s.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Lékařská péče
  • Závodní stravování
  • Fitness na pracovišti
včerejší
  • Šluknov
  • Gastro sever s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. ledna
  • Velký Šenov
  • ZEMSPOL s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Neurazy
  • SH Weld s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Myslinka
  • Elkamet s.r.o.
  • 22 800 – 29 000 Kč
  • Chotíkov
  • Kadeřnictví No.1 s.r.o.
  • od 23 640 Kč

Comac jobs s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Elektroservis Paskov s.r.o., Rozumbradi, dětská skupina, z.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Pragolematik s.r.o., IMPRO nábytek s.r.o., Lázně Darkov, a.s., DeLu WORK s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Endohope Hradec s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Markmont, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Lakýrník / Lakýrnice, Fyzioterapeut / Fyzioterapeutka, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Sociální pracovník / pracovnice, Vychovatel / Vychovatelka, Zdravotní asistent / asistentka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Slévač / Slévařka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka kvality, Elektronik / Elektronička, Všeobecná sestra

Ostrava, Nový Jičín, Pržno, okres Frýdek-Místek, Paskov, Příbor, Valašské Meziříčí, Havířov, Orlová, Těrlicko, Rychvald, Karviná

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Trainee program – první práce pro absolventy

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

bonus den Havířov HR hrubá hrubá mzda chirurg IT kandidát měsíc Most možnost mzda mzdy náplň práce nepřetržitý operátor pečlivost plat práce příplatek příplatky příspěvek růst samostatnost společnost stabilní stravování školení týden víkend výroba zaměstnání znalost Zruč dovolené kov kvalitní náplň operační operátor výroby PC PR prémie první den tým výrobní výroby výše závod