Hledáme lidem práci Manpower

PROJEKTOVÝ MANAŽER s AJ | Opava

Lokalita Opava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máte zkušenosti z výrobního prostředí, s vedením projektu a s komunikací s klienty (i v angličtině)? Pokud ano, staňte se součástí menší české společnosti, kde se můžete těšit na příjemný kolektiv, zajímavé projekty a atraktivní odměny.

Popis pozice:

  • Vedení projektu na základě časového plánu a plnění budgetu za cílem spokojenosti zákazníka
  • Zpracovávání projekční a výrobní dokumentace výrobku
  • Zajišťovat rovnováhu obchodních požadavků vůči technickým možnostem
  • Koordinovat činnost napříč různými odděleními ve firmě (konstrukce, výroba, logistika)
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Monitorování aktuální situace na trhu (moderní trendy, konkurence, ...)

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Komunikativní AJ (komunikace se zahraničími zákazníky)
  • Orientace na zákazníka
  • Znalost tvorby a čtení výkresové dokumentace
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a proaktivní přístup
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Nástupní plat v závislosti na předchozích pracovních zkušenostech
  • Motivační systém ohodnocování
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemná atmosféra menší stabilní firmy
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Mobilní telefon, notebook

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Jihlava
  • Projektová kancelář Kraje Vysočina,…
Zveřejněno: 23. května
  • Pavlov, Pelhřimov
  • Vaněk - výroba nábytku, spol. s r.o.
Zveřejněno: 31. července
  • Černý Most, Praha
  • SOLITAIRE, spol. s r.o.
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Lanškroun
  • Weidmüller Lanškroun s.r.o.
  • Dubňany
  • Základní škola Dubňany, příspěvková…
  • Ledeč nad Sázavou
  • MUDr. Jan Maštálka

REMANTE GROUP s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Comac jobs s.r.o., Trenkwalder a.s., Smurfit Kappa Czech s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, DAIRY 4 FUN s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Ostrava, Randstad HR Solutions s.r.o., Idemia Czech s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., SH Job Partners s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Mechanik / Mechanička, Svářeč / Svářečka, Vedoucí týmu / Team leader, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technolog / technoložka výroby, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby

Opava, Hradec nad Moravicí, Bolatice, Dolní Benešov, Chuchelná, okres Opava, Hlučín, Bílov, okres Nový Jičín, Fulnek, Jistebník, Studénka, Ostrava

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

AJ aktuální cíle činnost den doba dokumentace flexibilní HR inzerát inzeráty IT kandidát komunikace kurz kurzy místa mobil Most možnost nová obchodní odměny odpovědnost Opava pečlivost penzijní připojištění plán plat plnění pojištění postup pozice pracovní pracovní doba pracovní místa prostředí připojištění příspěvek samostatnost SOU spokojenost společnost společnosti stabilní stravování telefon trendy uchazeč vedení výroba výrobní dokumentace vyšší zahraničí zkušenosti znalost atmosféra cíl české dokument dovolené firmy jazyk kolektiv kov logistik logistika mobilní motivační obchod oddělení penzijní PR profi projekt příjemná příjemný případ přístup situace součást spokojen systém technický trend trh volná pracovní místa výrobní zákazník zkušenost