Hledáme lidem práci Manpower

KONSTRUKTÉR 2D/3D - vhodné i pro juniory, absolventy SŠ

Lokalita Opava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máte zkušenosti jako konstruktér/designér ze strojírenské společnosti? Zvládáte 2D i 3D prostředí? Pokud ano, super! Pokud zatím ne, jste v oboru junior nebo absolvent, rádi vám dáme šanci také! :-)

Popis pozice:

  • Zpracovávání projekční a výkresové dokumentace jednoúčelových strojů a hydraulických systémů
  • Tvorba technické dokumentace ve 2D/3D
  • Spolupráce s oddělením obchodu, nákupu a výroby
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli

Profil kandidáta:

  • Aktivní znalost CAD systému, ideálně SolidWorks
  • Znalost angličtiny, min. B1
  • Znalost v oboru fluidní techniky/hydrauliky výhodou
  • Znalost tvorby a čtení výkresové dokumentace
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a proaktivní přístup

Nabízíme:

  • Nástupní plat v závislosti na předchozích pracovních zkušenostech
  • Motivační systém ohodnocování
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemná atmosféra menší stabilní firmy
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Mobilní telefon, notebook

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Černý Most, Praha
  • SOLITAIRE, spol. s r.o.
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Lanškroun
  • Weidmüller Lanškroun s.r.o.
  • Dubňany
  • Základní škola Dubňany, příspěvková…
  • Ledeč nad Sázavou
  • MUDr. Jan Maštálka

REMANTE GROUP s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Comac jobs s.r.o., Trenkwalder a.s., Smurfit Kappa Czech s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, DAIRY 4 FUN s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Ostrava, Randstad HR Solutions s.r.o., Idemia Czech s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., SH Job Partners s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Mechanik / Mechanička, Svářeč / Svářečka, Vedoucí týmu / Team leader, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technolog / technoložka výroby, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby

Opava, Hradec nad Moravicí, Bolatice, Dolní Benešov, Chuchelná, okres Opava, Hlučín, Bílov, okres Nový Jičín, Fulnek, Jistebník, Studénka, Ostrava

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Odbory - proč a jak je založit

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

absolvent Bor doba dokumentace flexibilní HR inzerát inzeráty kandidát komunikace kurz kurzy místa mobil Most odpovědnost pečlivost penzijní připojištění plat pojištění postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa prostředí připojištění příspěvek samostatnost SOU společnost společnosti spolupráce stabilní stravování technik telefon uchazeč vhodné vyšší zkušenosti znalost atmosféra CAD design designér dokument dovolené firmy jazyk kov mobilní motivační obchod obor oddělení penzijní PR profi příjemná případ přístup stroj systém technické techniky tvorba volná pracovní místa výroby zákazník zkušenost