Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Dispečer vnitrostátní dopravy, možnost HO, dopravné

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 35.000 – 40.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Náplň práce:
Láká Vás pracovat pro úspěšného dodavatele, kde budete mít možnost homeoffice, příspěvky na dopravu, pružnou prac. dobu a mnoho dalšího? Máte alespoň krátkou zkušenost s plánováním tras, dopravy vlastních aut společnosti a zvládnete práci ve Wordu, excelu? Pak nás určitě kontaktujte a staňte se součástí fajn mladého kolektivu jako dispečer, nabízíme motivující mzdové ohodnocení a spoustu dalších benefitů. Nástup je možný dle dohody.

  • organizace vnitrostátní kamionové dopravy
  • plánování a zajišťování rozvozů
  • komunikace se zákazníkem a ostatními odděleními firmy
  • kontrola výkazů řidičů, plánování směn pro řidiče

Nabízíme:

  • Motivující mzdu kolem 35.000 Kč i více dle zkušeností
  • Příspěvky na dopravu
  • Roční bonus ve výši až 13 % z roční mzdy
  • Možnost homeoffice
  • Stravenky
  • Možnost kariérního růstu
  • Přátelský kolektiv
  • Firemní akce

Požadujeme:

  • alespoň malá zkušenost s plánováním autodopravy
  • schopnost práce v Excelu, Wordu, PPT, vztah k počítačům
  • ochotu práce na ranní (6:00 – 13:00), odpolední (12:00 – 19:00 (20)) nebo denní směny (8:00 – 15:00), 1× do měsíce 1 prac. den z víkendu
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikační a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu

  • Olomouc
  • Logmax s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 23. dubna
  • Olomouc
  • KOVOLASER s.r.o.
  • 27 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Olomouc
  • Kubis Marcel, Mgr. - soudní exekutor
  • od 30 500 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Olomouc
  • Martin Přikryl
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Olomouc
  • VAPEE Morava s.r.o.
Zveřejněno: 13. března
  • Olomouc
  • WAXOSTAR trade s.r.o.
  • od 50 000 Kč
Zveřejněno: 29. února
  • Velký Týnec
  • EURO Sol s.r.o.
Zveřejněno: 22. dubna
  • Lutín
  • HUDY trans s.r.o.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Lutín
  • Brno
  • Penzion U Trávníčka, s.r.o.
  • 36 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro rodiče
Zveřejněno: 21. září
  • Bakov nad Jizerou
  • Město Bakov nad Jizerou
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy

Skanska a.s., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Richter + Frenzel s.r.o., Logmax s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Zavolejsikurýra.cz a.s., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Alfa Pets s.r.o., Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace, KOVOLASER s.r.o., Kubis Marcel, Mgr. - soudní exekutor, OL-STEEL CZE s.r.o., Martin Přikryl, PODLAS s.r.o., X - servis park s.r.o., K O O P R O N s. r. o., VAPEE Morava s.r.o., WAXOSTAR trade s.r.o., ARRIVA autobusy a.s., Stanislav Coufal, PESTANCZ AUTO s.r.o., RONGITAL s.r.o., EURO Sol s.r.o., ZABAG s.r.o., Zemědělské družstvo Olšany - Hablov, SIGMA DOPRAVA spol. s r.o., HUDY trans s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Policista / Policistka, Strážný / Strážná, Obsluha strojů, Opravář / Opravářka, Shift leader / Vedoucí směny

Olomouc, Lutín, Přáslavice, Velký Týnec, Velká Bystřice, Olšany u Prostějova

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

AJ akce auto benefit bonus den dispečer hodnocení IT komunikace měsíc možnost mzdy náplň práce nová nové Office ohodnocení plán plánování práce rozvoz růst směny SOU společnost společnosti stravenky stres víkend dohody firemní firmy kariérní kolektiv komunikační kontakt kontrola možnost kariérního růstu mzdové náplň oddělení opravy organizace organizační schopnost organizační schopnosti Ostatní počítač PR přátelský příspěvky roční řidič schopnost schopnosti součást vztah zákazník zkušenost