Vedoucí pracovník v kontrole kvality - 25 let na trhu

Liberec
30.000 – 39.000 Kč
Smluvní vztah
Jazykové znalosti
Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Liberecká pobočka firmy FLEXIMA hledá nové kolegy na pozici Vedoucího pracovníka v kontrole kvality pro projekty na Mladoboleslavsku či Liberecku.

Náplň práce:

Vedoucí pracovník v kontrole kvality zodpovídá za plynulý průběh směny u zákazníka. Jeho úkolem je vytvoření pracovního postupu při vzniku nové zakázky, zaškolení nováčků na daný projekt, report ze směny a jiná další administrativa, kontrola pracovníků, komunikace s kontaktní osobou zákazníka a vedoucím pobočky a v neposlední řadě se aktivně zapojuje do kontroly samotné.

Co od Vás očekáváme:

  • zkušenosti s vedením menšího týmu lidí,
  • minimálně vyučení,
  • aktivní řidič sk. B podmínkou,
  • práci ve třísměnném provozu.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzda od 30 000 Kč (včetně stravného od 2800 Kč/měsíčně),
  • po zaučení navýšení mzdy,
  • prémie od vedoucího pobočky,
  • zálohy ze mzdy,
  • volné víkendy,
  • výhodný mobilní paušál i pro rodinné příslušníky (neomezený tarif, 8 GB dat za 339 Kč)
  • odměna až 10 000 Kč za doporučení nového zaměstnance,
  • možnost dalšího karierního růstu,
  • stabilní zaměstnavatel působící na trhu od roku 1999.

V případě zájmu zašlete váš profesní životopis nebo volejte přímo personalistovi Tomáši Borůvky na číslo Zobrazit tel. číslo .

Benefity

  • Finanční bonusy a prémie
  • Možnost kariérního růstu
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Operations Management s.r.o. | Operations Management s.r.o. | Liberec Liberec
  • 32 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
DISPONERO s.r.o. | DISPONERO s.r.o. | Liberec Liberec
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 15. července
CZ KOVOS s.r.o. | CZ KOVOS s.r.o. | Liberec Liberec
  • 27 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 14. července
NISAFORM s.r.o. | NISAFORM s.r.o. | Liberec Liberec
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 14. července
NISAFORM s.r.o. | NISAFORM s.r.o. | Liberec Liberec
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 14. července
JKT Group s.r.o. | JKT Group s.r.o. | Liberec Liberec
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek,… Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 10. července
Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace | Střední odborná škola,… | Liberec VI-Rochlice, Liberec Liberec VI-Rochlice, Liberec
  • 22 000 – 31 240 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 10. července
FLEXIMA s.r.o. | FLEXIMA s.r.o. | Liberec Liberec
  • 23 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 9. prosince
HOSPODSKA Špork s.r.o. | HOSPODSKA Špork s.r.o. | Nové Město, Praha Nové Město, Praha
  • 50 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 31. ledna
Lead - HR Services s.r.o. | Lead - HR Services s.r.o. | Prostějov Prostějov
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 31. ledna
Fakultní mateřská škola při Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, Praha 7,Na Výšinách 3 | Fakultní mateřská škola při… | Bubeneč, Praha Bubeneč, Praha
  • 21 710 – 23 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 31. ledna
HR Direct s.r.o. | HR Direct s.r.o. | Mladá Boleslav Mladá Boleslav
  • 60 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 31. ledna
Beef & Beer Czech Republic s.r.o. | Beef & Beer Czech Republic s… | Uherské Hradiště Uherské Hradiště
  • 50 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 31. ledna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
ManpowerGroup s.r.o., Operations Management s.r.o., Delirest services s.r.o., Slemr Spedition s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AC Jobs, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., FEDERAL CARS s.r.o., DISPONERO s.r.o., Silnice LK a.s., CZ KOVOS s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., CentralWork s.r.o., NISAFORM s.r.o., FLEXIMA s.r.o., JKT Group s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční kontroling, Číšník / Servírka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Florista / Floristka, Květinář / Květinářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Hospodář / Hospodářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektromontér / Elektromontérka, Montážník / montážnice, Technik / technička BOZP, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Liberec, Liberec XXIII-Doubí, Liberec, Jablonec nad Nisou, Liberec VI-Rochlice, Liberec

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

zkušenost