Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Seřizovač CNC strojů | Nástup do kmene | Mzda od 30 000,-Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Karviná
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 – 45.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Hledáš práci v přátelském prostředí, kde si budeš jist, že Tvoje práce má smysl ?

Máš technické zaměření a nebo praxi v v dané či obdobné profesi ?

Pak neváhej a přidej se do týmu firmy, která má mezinárodní zázemí s dlouholetou tradicí.

Kontakt:  zobrazit tel. číslo

Náplň práce:

● příprava a vytváření nástrojů pro tvarování dle výkresu, osazení CNC stroje
● tvorba programů pro finální tvar
● měření, kontrola a výroba prvních kusů
● podpora týmového ducha

Co od Vás očekáváme:

● zkušenosti se seřizováním a programováním CNC strojů
● zkušenost s technickou dokumentací a měřícími přístroji a kalibry
● technické myšlení a manuální zručnost
● chuť do práce, otevřenost se učit novým věcem
● znalost AJ výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

● zajímavé mzdové ohodnocení / dle zkušeností
● motivační a školící programy
● jednorázové odměny za zlepšovací návrhy
● mimořádné odměny
● stravenkový paušál
● firemní akce
● dovolená navíc dle odpracovaných let
● příspěvek na penzijní pojištění, MultiSport karta
● podporu ve vzdělávání, možnost služebních cest

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Parkoviště Parkoviště

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Karviná
  • SAPLER a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Havířov
  • Technické služby Havířov a.s.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Český Těšín
  • Aga24, s.r.o.
  • 28 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Slevy na firemní zboží
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Horní Měcholupy, Praha
  • SPORT Hostivař,a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
Zveřejněno: 10. července
  • Písek
  • Faurecia Automotive Czech Republic s.r…
  • od 23 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 9. července
  • Ostrava
  • David & son s.r.o.
  • 23 640 – 24 000 Kč
  • Dobříš
  • Gastro City Group, s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Parkoviště
Zveřejněno: 7. srpna

Comac jobs s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., KOVONA SYSTEM, a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Trenkwalder a.s., ManpowerGroup s.r.o., Pragolematik s.r.o., DeLu WORK s.r.o., SAPLER a.s., O.K. solution, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., IMPRO nábytek s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Technické služby Havířov a.s., Aga24, s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Idemia Czech s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Analytik / analytička IT, Specialista / specialistka IT, Technik / technička IT, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Bohumín, Český Těšín, Třinec, Karviná, Orlová, Havířov, Rychvald

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

AJ akce dovolená hodnocení IT Luže měření mezinárodní mimořádné odměny možnost mzda náplň práce odměny ohodnocení paušál podpora pojištění práce prostředí příspěvek služební sport stravenkový paušál výroba vzdělávání zkušenosti znalost Zruč dané dokument firemní firmy karta kontakt kontrola kov mimořádné motivační myšlení mzdové náplň národní nástroj navíc penzijní penzijní pojištění PR program programy přátelské příprava stroj technické tvorba tým zkušenost