Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Seřizovač CNC strojů | Nástup do kmene | Mzda od 30 000,-Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Karviná
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 30.000 – 45.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Hledáš práci v přátelském prostředí, kde si budeš jist, že Tvoje práce má smysl🤔 ?

Máš technické zaměření a nebo praxi v v dané či obdobné profesi

Pak neváhej a přidej se do týmu firmy, která má mezinárodní zázemí s dlouholetou tradicí.

Kontakt:  zobrazit tel. číslo

Náplň práce:

● příprava a vytváření nástrojů pro tvarování dle výkresu, osazení CNC stroje
● tvorba programů pro finální tvar
● měření, kontrola a výroba prvních kusů
● podpora týmového ducha

Co od Vás očekáváme:

● zkušenosti se seřizováním a programováním CNC strojů
● zkušenost s technickou dokumentací a měřícími přístroji a kalibry
● technické myšlení a manuální zručnost
● chuť do práce, otevřenost se učit novým věcem
● znalost AJ výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

● zajímavé mzdové ohodnocení / dle zkušeností
● motivační a školící programy
● jednorázové odměny za zlepšovací návrhy
● mimořádné odměny
● stravenkový paušál
● firemní akce
● dovolená navíc dle odpracovaných let
● příspěvek na penzijní pojištění, MultiSport karta
● podporu ve vzdělávání, možnost služebních cest

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Parkoviště Parkoviště

  • Karviná
  • SAPLER a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. dubna
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. dubna
  • Beroun
  • TIN TONG s.r.o.
  • 17 300 – 20 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 8. září
  • Vlašim
  • Sawan relax centrum s.r.o.
  • od 19 700 Kč
  • Chrudichromy
  • D2 mont s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Rakovník
  • DANEKER, spol. s r.o.
  • od 21 500 Kč
  • Hradec Králové
  • SDL CZ s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • ŠAPIP s.r.o.
  • od 18 500 Kč
  • Bor
  • Easy Work Company s.r.o.
  • od 23 500 Kč
  • Ústí nad Labem
  • STUDIO SAWADEE, s. r. o.
  • 16 800 – 18 000 Kč
  • Petrovice, Ústí nad Labem
  • RFR Trade s.r.o.
  • 16 280 – 20 000 Kč

KOVONA SYSTEM, a.s., Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., SAPLER a.s., O.K. solution, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Pragolematik s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Trenkwalder a.s., DeLu WORK s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., IMPRO nábytek s.r.o., Jan Hefner, Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Etimos Human s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., DAKO Brno, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Analytik / analytička IT, Specialista / specialistka IT, Technik / technička IT, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Konstruktér / Konstruktérka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Vedoucí týmu / Team leader, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka kvality

Český Těšín, Ostrava, Karviná, Orlová, Havířov, Rychvald, Bohumín

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Rekvalifikační kurzy v kostce

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

AJ akce dovolená hodnocení IT Luže měření mezinárodní mimořádné odměny možnost mzda náplň práce odměny ohodnocení paušál podpora pojištění práce prostředí příspěvek služební sport stravenkový paušál výroba vzdělávání zkušenosti znalost Zruč dané dokument firemní firmy karta kontakt kontrola kov mimořádné motivační myšlení mzdové náplň národní nástroj navíc penzijní penzijní pojištění PR program programy přátelské příprava stroj technické tvorba tým zkušenost