Technik laboratoře - lakovna

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Ostrava
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Nemáte rádi stereotyp? Pokud ne, máme pro Vás práci! Hledáme technika laboratoře pro lakovnu.

Náplň práce:

  • Průběžná vizuální kontrola kol na lakovně
  • Provádění a vyhodnocování denních testů na lakovně
  • Dlouhodobé testy laku dle požadavků zákazníka
  • Vstupní kontrola materiálu
  • Kontrola správnosti balení kol

Nabízíme:

  • 1 500 Kč docházkový bonus
  • Prémie až 21 % každý měsíc
  • Po 3 měsících navýšení mzdy
  • Příspěvek na stravné
  • Příplatky za práci přesčas o víkendu 50 %, příplatky za noční směny 10 %
  • 25 dnů dovolené
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Požadujeme:

  • Praxe na obdobné pozici
  • Středoškolské vzdělání
  • Zkušenost s prací na počítači – MS office
  • Výhodou znalost v oboru lakování kol

Pokud Vás nabídka zaujala a máte zájem se o této pozici dozvědět více, neváhejte mne kontaktovat na tel. čísle zobrazit tel. číslo.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail e-mail přes odpovědní formulář.